Biologická olympiáda-vyhlášena MŠMT kategorie: D

Školní kolo

Koordinátor kola:
Stav:
uzavřeno
Termín konání:
26.03.2021
Čas prezence:
10:45
Místo konání:
online

Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace

Soutěžící

Celkem: 2
Jméno Hodnocení
1. Jurčák Emil
body: 100,00
úspěšný: Ano
2. Čejka Nikolas
body: 68,00
úspěšný: Ano

Nadřízené kolo

Okresní kolo pro Brno - venkov

Školní kola

Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Vejrostova 1, příspěvková organizace
Gymnázium T. G. Masaryka Hustopeče, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
Základní škola, Veverská Bítýška, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
Základní škola Moravská Nová Ves, příspěvková organizace
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Olbramovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola Brno, nám. Republiky 10, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace
Masarykova základní škola, Brno, Kamenačky 3591/4
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková or
EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.
Základní škola Edvarda Beneše Lysice
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizace
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
Základní škola Brno, nám. Svornosti 7, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace
Toto je nejnižší kolo, další podřízená kola nejsou.