Dějepisná olympiáda - vyhlášena MŠMT kategorie: SŠ

Okresní kolo

Koordinátor kola:
Stav:
v přípravě
Termín přihlášek:
08.01.2021
Termín konání:
18.01.2021
Čas prezence:
8.30 - 8.50
Místo konání:
Distančně

Břeclav

Koordinátor okresního kola:

Ing. Stanislava Mrkvová

e-mail: mrkvova@sssbrno.cz

tel.: 728 582 420

Předsedkyně hodnotící komise:

PhDr. Lenka Danadová,

e-mail: l.danadova@gymik.cz

Okresní kolo se bude konat distančně, dne 18.1. 2021

  • II.kategorie je určena (studenti 1. – 4. ročníků středních škol, 5. – 8. ročníků osmiletých gymnázií a 3. – 6. ročníků šestiletých gymnázií).
  • Soutěžícím bude 4 dny před soutěží zaslán odkaz, kterým se přihlásí do on-line soutěže.
  • Žák musí mít e-mailovou adresu uvedenou ve svém profilu na  https://chces-soutezit.cz
  • Doporučujeme, aby s žákem byla během soutěže v kontaktu osoba zajišťující technickou podporu.

 

Prosím vedení škol o uvolnění postupujících žáků (viz seznam níže) dne 18. ledna 2021 z výuky v době 8:30 - 11:00 hod. (předpokládaný konec). 

Časový harmonogram:

8:30 – 8:50 prezence - přihlášení soutěžících do on-line prostředí

9:00 zahájení soutěže

11:00 předpokládané ukončení

Věstník MŠMT

Informace na talentovani.cz

 

Změna dle nového organizačního řádu, který nabyl účinnosti dnem 18. listopadu 2019. OŘ_DěO

Do okresního kola postupuje vítěz školního kola v dané soutěžní kategorii. Organizátor ve spolupráci s okresní komisí doplní počet účastníků podle dosaženého počtu bodů tak, aby nepřesáhl 30 soutěžících v soutěžní kategorii. Limit počtu bodů pro postup do okresního kola stanovuje ústřední komise soutěže pro konkrétní ročník a jednotlivé kategorie v závislosti na obtížnosti úloh jako součást zadání a řešení úloh.

Informace k Dějepisné olympiádě najdete zde:

Propozice 2020/2021

Soutěžící

Celkem: 5
Jméno Hodnocení
1. Štefka Marek
body: 71,50
úspěšný: Ano
2. Benko David
body: 66,00
úspěšný: Ano
3. Hájek Patrik
body: 65,00
úspěšný: Ano
4. Plíhal Zdeněk
body: 45,00
úspěšný: Ne
5. Šperka Adam
body: 44,00
úspěšný: Ne