Dějepisná olympiáda - vyhlášena MŠMT kategorie: SŠ

Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace

Soutěžící

Celkem: 6
Jméno Hodnocení
1. Čepera Matěj
body: 47,00
úspěšný: Ano
2. Pšenica Ondřej
body: 41,50
úspěšný: Ano
3. Rezek Vojtěch
body: 40,00
úspěšný: Ano
4. Pešová Karolína
body: 35,50
úspěšný: Ano
5. Molák Šimon
body: 30,50
úspěšný: Ne
6. Pajkanovič Denis
body: 28,50
úspěšný: Ne

Nadřízené kolo

Brno - město

Školní kola

Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
Gymnázium Globe, s.r.o. školní kolo
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
I. Německé zemské gymnasium, základní škola a mateřská škola, o.p.s.
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková or
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
Gymnázium T. G. Masaryka Hustopeče, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
Toto je nejnižší kolo, další podřízená kola nejsou.