Matematická olympiáda - vyhlášena MŠMT kategorie: Z5 - základní školy pro 5. třídy

Základní škola Rosice, okres Brno-venkov

Soutěžící

Celkem: 5
Jméno Hodnocení
1. Eliáš Jan
body: 6,00
úspěšný: Ano
1. Šoltés Marek
body: 6,00
úspěšný: Ano
3. Kostřica Vojtěch
body: 5,50
úspěšný: Ano
4. Brtníček Roman
body: 5,00
úspěšný: Ano
5. Roche Tomáš
body: 4,50
úspěšný: Ano

Nadřízené kolo

okres Brno-venkov

Školní kola

Základní škola a mateřská škola Ochoz u Brna, okres Brno-venkov
Základní škola a Mateřská škola Pramínek, o. p. s.
Základní škola Tvarožná, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace
Základní škola Brumov
Základní škola Five Star Montessori, s.r.o.
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Vojkovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Soukromá základní škola Lesná s.r.o.
Základní škola a Mateřská škola Bratčice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Vejrostova 1, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Vranov, okres Brno-venkov
Základní škola, Brno, Gajdošova 3
Základní škola Vladimíra Menšíka Ivančice, okres Brno-venkov
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
Základní škola Brno, Horní 16, příspěvková organizace
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace, pracoviště Slovákova 8
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
Základní škola, Brno, Kneslova 28, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Podolí, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Ráječko, okres Blansko, příspěvková organizace
Školní kolo
Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Prštice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Ostrov u Macochy, příspěvková organizace
Základní škola Rosice, okres Brno-venkov
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Kotvrdovice, okres Blansko
Základní škola Moravany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Babice nad Svitavou
Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Bořitov, okres Blansko, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Sivice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Svážná 9, příspěvková organizace
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Radostice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Kotvrdovice, okres Blansko
Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2
Základní škola a Mateřská škola Moravské Knínice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola, Ivančice - Řeznovice, okres Brno-venkov
Základní škola a Mateřská škola Brno, Zeiberlichova 49
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Arménská 21, příspěvková organizace
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace
Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
Základní škola Mokrá, okres Brno-venkov
Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Blanenská 1, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Bořetice, okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Viničné Šumice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
Základní škola Vacenovice, příspěvková organizace
Základní škola Šitbořice, okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
Škola příběhem - církevní základní škola
Základní škola, Veverská Bítýška, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Kněždub, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Úvoz 55, příspěvková organizace
Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Nová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace
Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace
Základní škola Strážnice, Školní 283, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Kobylnice, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Sudoměřice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola T. G. Masaryka Šardice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Didaktis s.r.o.
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
Masarykova základní škola, Brno, Kamenačky 3591/4
Základní škola Rousínov, okres Vyškov
Základní škola, Brno, Holzova 1, příspěvková organizace
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
Základní škola a mateřská škola Brankovice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov
Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Řehořova 3, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3, příspěvková organizace
Soukromá mateřská škola a základní škola s.r.o.
Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace
2. základní škola Heuréka, s.r.o.
Toto je nejnižší kolo, další podřízená kola nejsou.