Krajské kolo Jihomoravského kraje

 

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

jsme moc rádi, že i přes současnou situaci soutěž Biologická olympiáda probíhá. Klade to však zvýšené nároky na všechny zúčastněné a na dodržování všech termínů.

V sobotu 10.4.2021 byly odeslány nominační seznamy žáků kat. C a D do krajského kola.

Postupový klíč byl nakonec určen tak, že z každé zúčastněné školy postoupil vítězný žák a zbývající počet soutěžících do konečného počtu 99 účastníků v krajském kole byl doplněn podle počtu dosažených bodů. V kategorii C postoupili ti, kteří dosáhli 80 a více bodů, v kategorii D, ti kteří dosáhli 75 a více bodů.

Seznam účastníků je možné zkontrolovat na portálu www.chces-soutezit.cz v krajském kole BiO kat. C a D. Předejte, prosím tuto informaci svým učitelům, kteří na vaší škole BiO organizují, ať zkontrolují, kteří z jejich žáků jsou na seznamu a postupují, ať jim můžou zadat co nejrychleji vypracování vstupních úkolů, které jsou nezbytnou podmínkou pro účast v krajském kole.

Vypracované vstupní úkoly je vzhledem k posunutí termínu odevzdání nutné poslat nejpozději do 25.4.2021 krajské komisi BiO na emailovou adresu: zajickova@luzanky.cz.

Zadání vstupních úkolů najdete na odkazu:

https://biologickaolympiada.czu.cz/cs/r-11830-aktualni-rocnik/r-12159-studijni-materialy

Pokud budete mít jakékoliv dotazy (váš žák chybí na seznamu soutěžících, nevíte, kam poslat vstupní úkol, apod.), obracejte se prosím na:

Marcela Zajíčková, mob. 731 528 934, zajickova@luzanky.cz.

Ještě jednou velmi děkuji za spolupráci a přeji hezké jarní dny.

Marcela Zajíčková

KRAJSKÉ KOLO Kategorie C, D (Masarykova univerzita) – 1. 5. 2021 se uskuteční obdobným způsoben jako v loňském roce. Bude se jednat o online test postoupivších ze školních kol po jednotlivých kategoriích, probíhající v jeden čas a za identických podmínek pro všechny soutěžící. Stejně jako v loňském roce se krajská kola uskuteční ve spolupráci s univerzitním prostředím

• Krajská kola - budou obsahovat test a poznávačku. 

Kontaktní osoba:

Ing. Marcela Zajíčková

Lužánky  - středisko volného času

Lidcká 50,  Brno

tel.: 731 528 934

e-mail: zajickova@luzanky.cz

 55.BiO_KK_kat.D_vysledkove_listiny_podle_kraju_2021_FINAL

Soutěžící

Celkem: 0

V tomto kole nejsou dosud přihlášeni žádní soutěžící.