Pythagoriáda kategorie: pro 5. ročník ZŠ

Okresní kolo

Koordinátor kola:
Stav:
vyúčtování
Termín přihlášek:
14.05.2018
Termín konání:
28.05.2018
Čas prezence:
7.45 - 8.30
Místo konání:
ZŠ Hodonín, Očovská 1

okres Hodonín

Kontaktní osoba:

Drahomíra Ševčíková

Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno

Pracoviště: Hodonín, Horní Valy 2

Tel.: 733 500 822, e-mail: sevcikova@sssbrno.cz

Pythagoriada_propozice_2017-18

Bližší informace Pyth.5. - 8

Tabulka výsledků

Soutěžící

Celkem: 57
Jméno Hodnocení
1. Skupinová Anežka
body: 14,00
úspěšný: Ano
1. Ivanová Mariana
body: 14,00
úspěšný: Ano
2. Mičková Anna
body: 13,00
úspěšný: Ano
2. Karasová Lucie
body: 13,00
úspěšný: Ano
3. Machálek Tomáš
body: 12,00
úspěšný: Ano
3. Mičková Nela
body: 12,00
úspěšný: Ano
3. Tomek Aleš
body: 12,00
úspěšný: Ano
3. Lebdušková Apolonie
body: 12,00
úspěšný: Ano
3. Šucha Michal
body: 12,00
úspěšný: Ano
3. Svoboda Jakub
body: 12,00
úspěšný: Ano
4. Sasínová Michaela
body: 11,00
úspěšný: Ano
4. Potěšilová Julie
body: 11,00
úspěšný: Ano
4. Plachá Kristýna
body: 11,00
úspěšný: Ano
4. Kořínek Martin
body: 11,00
úspěšný: Ano
4. Moudrý Vojtěch
body: 11,00
úspěšný: Ano
4. Štěpaníková Kamila
body: 11,00
úspěšný: Ano
4. Hebauer Tomáš
body: 11,00
úspěšný: Ano
4. Kunc Antonín
body: 11,00
úspěšný: Ano
4. Foltán Michal
body: 11,00
úspěšný: Ano
4. Stávek Dominik
body: 11,00
úspěšný: Ano
5. Hameed Asim
body: 10,00
úspěšný: Ano
5. Pavka Hynek
body: 10,00
úspěšný: Ano
5. Křivánek Šimon
body: 10,00
úspěšný: Ano
5. Ondrušová Linda
body: 10,00
úspěšný: Ano
6. Machálková Žaneta
body: 9,00
úspěšný: Ne
6. Vajčner Tobiáš
body: 9,00
úspěšný: Ne
6. Ježová Zuzana
body: 9,00
úspěšný: Ne
6. Mikesková Anežka
body: 9,00
úspěšný: Ne
6. Vavřík Lukáš
body: 9,00
úspěšný: Ne
6. Škaredská Kateřina
body: 9,00
úspěšný: Ne
6. Toušek Adam
body: 9,00
úspěšný: Ne
6. Zůbková Natálie
body: 9,00
úspěšný: Ne
6. Sládek David
body: 9,00
úspěšný: Ne
7. Čadílek Daniel
body: 8,00
úspěšný: Ne
7. Vlasáková Marie
body: 8,00
úspěšný: Ne
7. Hajkrová Anna
body: 8,00
úspěšný: Ne
7. Jedličková Justýna
body: 8,00
úspěšný: Ne
7. Melán Matěj
body: 8,00
úspěšný: Ne
7. Vízdal Jakub
body: 8,00
úspěšný: Ne
8. Kotásková Martina
body: 7,00
úspěšný: Ne
8. Tomášová Kamila
body: 7,00
úspěšný: Ne
8. Mokruša Matyáš
body: 7,00
úspěšný: Ne
8. Fojtík Cyril
body: 7,00
úspěšný: Ne
8. Sýkora Ondřej
body: 7,00
úspěšný: Ne
8. Kutilová Kristýna
body: 7,00
úspěšný: Ne
9. Eiflerová Amálie
body: 6,00
úspěšný: Ne
9. Ondrovčíková Petra
body: 6,00
úspěšný: Ne
9. Horáčková Johana
body: 6,00
úspěšný: Ne
10. Gertnerová Kristýna
body: 5,00
úspěšný: Ne
10. Hamalová Daniela
body: 5,00
úspěšný: Ne
10. Fajkusová Markéta
body: 5,00
úspěšný: Ne
10. Hanák Vojtěch
body: 5,00
úspěšný: Ne
10. Janošková Natálie
body: 5,00
úspěšný: Ne
11. Pleša Vilém
body: 4,00
úspěšný: Ne
11. Vaněk Robin
body: 4,00
úspěšný: Ne
12. Krist Adam
body: 3,00
úspěšný: Ne
13. Vlachinský Ondřej
body: 2,00
úspěšný: Ne

Okresní kola

Školní kola

Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Prušánky, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola, Mikulčice, příspěvková organizace
Základní škola Vacenovice, příspěvková organizace
Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace
Základní škola Dubňany, příspěvková organizace
Základní škola Strážnice, Školní 283, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Bzenec, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Sudoměřice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Mutěnice, okres Hodonín
Základní škola a Mateřská škola Jana Ámose Komenského 696 47 Žeravice 37 okres Hodonín příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Jaroslava Dobrovolského, Lužice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Dr. Joklíka, příspěvková organizace města Kyjova
Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
Základní škola Kuželov, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
Základní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín
Základní škola a mateřská škola Rohatec, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Moravský Písek, příspěvková organizace