Pythagoriáda kategorie: pro 5. ročník ZŠ

Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova

Soutěžící

Celkem: 8
Jméno Hodnocení
1. Hajkrová Anna
body: 15,00
úspěšný: Ano
1. Toušek Adam
body: 15,00
úspěšný: Ano
2. Machálková Žaneta
body: 13,00
úspěšný: Ano
2. Foltán Michal
body: 13,00
úspěšný: Ano
2. Zůbková Natálie
body: 13,00
úspěšný: Ano
3. Kořínek Martin
body: 12,00
úspěšný: Ano
3. Moudrý Vojtěch
body: 12,00
úspěšný: Ano
3. Horáčková Johana
body: 12,00
úspěšný: Ano

Nadřízené kolo

okres Hodonín

Školní kola

Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
Základní škola Drnovice, okres Vyškov
Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace
Základní škola Bučovice 711, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brankovice, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Podomí
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
Soukromá mateřská škola a základní škola s.r.o.
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace
Základní škola Rousínov, okres Vyškov
Základní škola a Mateřská škola Brno, Zeiberlichova 49
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
Základní škola, Brno, Holzova 1, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov
Základní škola a mateřská škola Ochoz u Brna, okres Brno-venkov
Základní škola a Mateřská škola, Mikulovice u Znojma, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Ráječko, okres Blansko, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Dolní Dunajovice, okres Břeclav
Základní škola Svitávka, okres Blansko, příspěvková organizace
Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Březí, okres Břeclav, příspěvková organizace
Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Dolní Dubňany, okres Znojmo
Základní škola a Mateřská škola Nikolčice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Prušánky, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Šanov, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola, Mikulčice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Šebrov, okres Blansko, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace
Základní škola Rosice, okres Brno-venkov
Základní škola, Brno, Gajdošova 3
Základní škola Hrušky, příspěvková organizace
Základní škola, Znojmo, Václavské náměstí 8, příspěvková organizace
Základní škola Vacenovice, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Krásného 24
Základní škola a Mateřská škola Podolí, příspěvková organizace
Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
Základní škola Mikulov, Valtická 3, příspěvková organizace
Základní škola Moravany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace
Základní škola Edvarda Beneše Lysice
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
Základní škola Tvrdonice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace
Základní škola, Vranov nad Dyjí, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice
Masarykova základní škola, Brno, Kamenačky 3591/4
Základní škola a Mateřská škola, Jevišovice, okres Znojmo
Základní škola a Mateřská škola Prštice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Tuháčkova 25, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Úvoz 55, příspěvková organizace
Základní škola Dubňany, příspěvková organizace
Základní škola T. G. Masaryka Moravský Žižkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Kanice, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola, Božice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
Základní škola Strážnice, Školní 283, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Bzenec, příspěvková organizace
Základní škola Břeclav, Komenského 2, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Ostrov u Macochy, příspěvková organizace
Základní škola, Zbraslav, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29, příspěvková organizace
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
Základní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Sudoměřice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola, Moravský Krumlov, Ivančická 218, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
Základní škola Velké Opatovice, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Svážná 9, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Hevlín, příspěvková organizace
Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola Újezd u Brna, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Velké Pavlovice okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3, příspěvková organizace
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
Základní škola Vladimíra Menšíka Ivančice, okres Brno-venkov
Základní škola a Mateřská škola Sedlec, okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Drnovice, okres Blansko
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Křtiny
Základní škola Hustopeče, Nádražní 4, okres Břeclav
Základní škola a Mateřská škola Mutěnice, okres Hodonín
Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Babice nad Svitavou
Základní škola a mateřská škola Drnholec, okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Jana Ámose Komenského 696 47 Žeravice 37 okres Hodonín příspěvková organizace
Základní škola Lednice, okres Břeclav
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Jaroslava Dobrovolského, Lužice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola Šitbořice, okres Břeclav, příspěvková organizace
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Domašov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Sloup, okres Blansko
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Dr. Joklíka, příspěvková organizace města Kyjova
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
Základní škola a Mateřská škola Moravské Knínice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Rájec - Jestřebí, okres Blansko
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Hlohovec, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Krumvíř, okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17
Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
Základní škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Ostrovačice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace, školní
Základní škola a mateřská škola Brno, Husova 17, příspěvková organizace
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Kuželov, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola Moravská Nová Ves, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Benešov, okres Blansko, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2
Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Horní 16, příspěvková organizace
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Loděnice, příspěvková organizace
Základní škola Brno, nám. Svornosti 7, příspěvková organizace
Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Vejrostova 1, příspěvková organizace
Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Viničné Šumice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
Základní škola a Mateřská škola Vlasatice, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
Základní škola Doubravice nad Svitavou, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín
Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Vísky, okres Blansko, příspěvková organizace
Základní škola Zbýšov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Rohatec, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Knínice, příspěvková organizace
Základní škola, Veverská Bítýška, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Brno, Merhautova 37, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Moravský Písek, příspěvková organizace
Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Blansko, Rodkovského 2
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizace
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Skalice nad Svitavou, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Úvoz 55, příspěvková organizace
Toto je nejnižší kolo, další podřízená kola nejsou.