Dětská scéna - recitace kategorie: 2. kategorie

Okresní kolo

Koordinátor kola:
Pořadatel:
Stav:
v přípravě
Termín přihlášek:
28.02.2018
Termín konání:
13.03.2018
Čas prezence:
8.00-9.00
Místo konání:
Kino Réna Ivančice, Palackého náměstí 1013/12

okres Brno - venkov

Okresního kola soutěže se mohou zúčastnit nejvýše dva nejlepší sóloví recitátoři ze školního kala v 2. kategorii.

Recitovat lze poezii i prózu.

2. věková kategorie – žáci 4. – 5. ročníků ZŠ

Texty přihlášených žáků, zašlete předem na email chabinova@svcivancice.cz do 28. 2. 2018 a také si je přineste s sebou na soutěž (z důvodu urychlení začátku soutěže). Na textu uveďte jméno dítěte a příslušnou kategorii, do které dítě přihlašujete.

Recitační vystoupení může trvat nejvýše 3 minuty. Vzhledem k ryze interpretační povaze soutěže není vhodné, aby recitátor vystupoval se svým vlastním textem. Na přehlídce vystupují přednašeči výhradně s texty, s nimiž byli vybráni lektorským sborem nižšího postupového kola.

 Pravidla postupu do krajského kola:

Do krajského postupového kola lektorský sbor doporučí nejvýše dvě nejlepší recitační vystoupení z každé kategorie. Do krajského kola jsou zapotřebí 2 texty.

 S sebou: text určený k recitaci

Občerstvení pro soutěžící bude zajištěno (pití, oplatek), cestovné soutěžícím bude proplaceno (jízdenky jednosměrné, ne zpáteční, jízdenka nesmí být společná).

Soutěžící

Celkem: 42
Jméno Hodnocení
1. Běloševič Igor
body: 0,00
úspěšný: Ano
2. Řezníček Adam
body: 0,00
úspěšný: Ano
3. Loskotová Karolína
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Čejda Lukáš
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Truksová Odeta
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Hrdličková Nela
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Charalambidu Karolína
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Provazníková Tereza
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Šulová Žaneta
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Nečas Kryštof
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Hrůza Jakub
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Neuschlová Natálie
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Fialová Bára
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Josefi Sophia
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Sedláčková Tereza
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Vozdecká Tereza
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Záděrová Ema
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Ryšavý Antonín
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Havel Tomáš
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Bukalová Edita
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Žáková Patricie
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Vaščák Jonáš
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Straková Valentýna
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Loudová Monika
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Nečesalová Julie
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Kočí Matylda
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Novotný Adrián
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Beránková Simona
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Hoffmann Jakub
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Haasová Simona
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Vališová Kristýna
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Marečková Pavlína
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Rausová Nela
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Simandelová Tereza
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Křivánková Aneta
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Knížátková Lucie
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Štork Adam
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Lacinová Ivana
body: 0,00
úspěšný: Ano
. Lichková Veronika
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Petláková Adéla
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Fiala Adam
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Mrázek Richard
body: 0,00
úspěšný: Ne

Nadřízené kolo

Jihomoravský kraj

Okresní kola

Školní kola

Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Troubsko, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Vladimíra Menšíka Ivančice, okres Brno-venkov
Základní umělecká škola Tišnov, příspěvková organizace
Základní škola Rosice, okres Brno-venkov
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Prštice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Radostice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Těšany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola, Ivančice - Němčice, okres Brno - venkov
Základní škola a Mateřská škola Podolí, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Ochoz u Brna, okres Brno-venkov