Dětská scéna - recitace kategorie: 2. kategorie

Základní škola, Znojmo, Mládeže 3

Soutěžící

Celkem: 2
Jméno Hodnocení
1. Texl Matěj
body: 0,00
úspěšný: Ano
2. Gabrielová Barbora
body: 0,00
úspěšný: Ano

Nadřízené kolo

okres Znojmo

Školní kola

Základní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Svatobořice-Mistřín, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Lovčice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola, Znojmo, Václavské náměstí 8, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Brno, Zeiberlichova 49
Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Vrbovec
Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Hustopeče, Nádražní 4, okres Břeclav
Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace
Základní škola Tvrdonice, příspěvková organizace
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
Základní škola Zaječí, okres Břeclav
Základní škola a Mateřská škola, Jevišovice, okres Znojmo
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
Základní škola Velké Pavlovice okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Křepice, okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Troubsko, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569
Základní škola Vladimíra Menšíka Ivančice, okres Brno-venkov
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
Základní škola Strážnice, Školní 283, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní umělecká škola Tišnov, příspěvková organizace
Základní škola, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Dr. Joklíka, příspěvková organizace města Kyjova
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace
Základní škola Rosice, okres Brno-venkov
Základní škola Jana Noháče, Břeclav, Školní 16, příspěvková organizace
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice
Základní umělecká škola Vyškov, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Švábenice, okres Vyškov, příspěvková organizace
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Sudoměřice, okres Hodonín, příspěvková organizace, školní kolo
Základní škola a Mateřská škola Prštice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Rousínov, okres Vyškov
Základní škola a Mateřská škola Radostice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
Základní škola Vyškov, Morávkova 40, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Těšany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola, Ivančice - Němčice, okres Brno - venkov
Základní škola a mateřská škola Bohdalice, okres Vyškov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Podolí, příspěvková organizace
Základní škola Vyškov, Na Vyhlídce 12, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Ochoz u Brna, okres Brno-venkov
Základní škola Bučovice 710, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Tučapy, okres Vyškov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Moravské Prusy, příspěvková organizace
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
Toto je nejnižší kolo, další podřízená kola nejsou.