Matematická olympiáda kategorie: Z6 - základní školy pro 6. třídy

Okresní kolo

Koordinátor kola:
Termín přihlášek:
04.04.2018
Termín konání:
17.04.2018
Čas prezence:
8.30 - 9.00
Místo konání:
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17, ZŠ Boskovice 9. května 8

okres Blansko

Kontaktní osoba: Mgr. Anna Sládková

                              e-mail: sladan.17@seznam.cz

                               tel: 776699668

Organizační informace k MO 17-18 – Z6-Z8

Soutěžící

Celkem: 47
Jméno Hodnocení
1. Seďová Alexandra
body: 17,00
úspěšný: Ano
2. Haluza Jakub
body: 16,00
úspěšný: Ano
2. Horáková Petra
body: 16,00
úspěšný: Ano
3. Procházková Doubravka
body: 15,00
úspěšný: Ano
4. Křížová Viktorie
body: 14,00
úspěšný: Ano
4. Zemanová Veronika
body: 14,00
úspěšný: Ano
4. Nejezchleb Jiří
body: 14,00
úspěšný: Ano
4. Pakostová Barbora
body: 14,00
úspěšný: Ano
4. Kolářová Aneta
body: 14,00
úspěšný: Ano
4. Živná Michaela
body: 14,00
úspěšný: Ano
4. Tománková Linda
body: 14,00
úspěšný: Ano
4. Charvát Matyáš
body: 14,00
úspěšný: Ano
5. Schwarz Jan
body: 12,00
úspěšný: Ano
5. Buňka Tomáš
body: 12,00
úspěšný: Ano
5. Rikanová Emma
body: 12,00
úspěšný: Ano
5. Lysoněk Filip
body: 12,00
úspěšný: Ano
5. Šamšulová Karolína
body: 12,00
úspěšný: Ano
5. Spěvák Matyáš
body: 12,00
úspěšný: Ano
5. Kouřil Filip
body: 12,00
úspěšný: Ano
5. Cveček Karel
body: 12,00
úspěšný: Ano
6. Brablec David
body: 11,00
úspěšný: Ano
6. Stránská Valentina
body: 11,00
úspěšný: Ano
6. Klíčová Johana
body: 11,00
úspěšný: Ano
6. Chmelová Sára
body: 11,00
úspěšný: Ano
6. Chytrý Adam
body: 11,00
úspěšný: Ano
7. Konečný Oliver
body: 10,00
úspěšný: Ano
8. Bayer Lukáš
body: 9,00
úspěšný: Ano
9. Janíček Vít
body: 8,00
úspěšný: Ne
9. Horáková Veronika
body: 8,00
úspěšný: Ne
10. Korbář Josef
body: 7,00
úspěšný: Ne
10. Kyrczová Eliška
body: 7,00
úspěšný: Ne
11. Chalupa Radek
body: 6,00
úspěšný: Ne
11. Kolářová Petra
body: 6,00
úspěšný: Ne
11. Maňas Mikuláš
body: 6,00
úspěšný: Ne
12. Pátečková Monika
body: 4,00
úspěšný: Ne
12. Konrádová Natálie
body: 4,00
úspěšný: Ne
13. Loukota Jakub
body: 3,00
úspěšný: Ne
13. Měcháček Matěj
body: 3,00
úspěšný: Ne
14. Jež Štěpán
body: 2,00
úspěšný: Ne
14. Sedláček Matouš
body: 2,00
úspěšný: Ne
14. Surkova Kira
body: 2,00
úspěšný: Ne
14. Bohatec Tomáš
body: 2,00
úspěšný: Ne
14. Zoubková Kateřina
body: 2,00
úspěšný: Ne
15. Škula František
body: 1,00
úspěšný: Ne
15. Špatinka Adam
body: 1,00
úspěšný: Ne
16. Pjatygin Timur
body: 0,00
úspěšný: Ne
16. Moučka Marek
body: 0,00
úspěšný: Ne