Matematická olympiáda kategorie: Z5 - základní školy pro 5. třídy

Okresní kolo

Koordinátor kola:
Stav:
v přípravě
Termín přihlášek:
10.01.2018
Termín konání:
24.01.2018
Čas prezence:
8:30
Místo konání:
Křídlovická 30b, 602 00 Brno
https://www.google.cz/maps/place/K%C5%99%C3%ADdlovick%C3%A1+30,+Brno-st%C5%99ed/@49.1871435,16.6009711,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47129453296d6a11:0x6eb90a6283d8999c!8m2!3d49.1871435!4d16.6009711

okres Brno-město

Kontaktní osoba:

Mgr. Pavla Weissová

ZŠ Křídlovická 30b, Brno

E-mail: pavla.weissova@zskridlovicka.cz

Harmonogram 2017-2018

Informace k okresnímu kolu MO Z5 BM

 Vysledk_listina_OK_MO_Z5_fin(1)

 

Soutěžící

Celkem: 326
Jméno Hodnocení
1. Račanský Jiří
body: 17.00
úspěšný: Ano
2. Marek Filip
body: 15.00
úspěšný: Ano
2. Čech Radan
body: 15.00
úspěšný: Ano
2. Tajovský Šimon
body: 15.00
úspěšný: Ano
2. Vítek Otakar
body: 15.00
úspěšný: Ano
2. Habrová Mariana Luisa
body: 15.00
úspěšný: Ano
2. Plšková Kateřina
body: 15.00
úspěšný: Ano
3. Ducháčková Lenka
body: 14.00
úspěšný: Ano
3. Kovář Ondřej
body: 14.00
úspěšný: Ano
3. Kubíček Adam
body: 14.00
úspěšný: Ano
3. Beck Tomáš
body: 14.00
úspěšný: Ano
3. Houdek Mojmír
body: 14.00
úspěšný: Ano
3. Roblíčková Kateřina
body: 14.00
úspěšný: Ano
3. Bartoňová Elena
body: 14.00
úspěšný: Ano
3. Dobešová Pavlína
body: 14.00
úspěšný: Ano
3. Ptáček Jonáš
body: 14.00
úspěšný: Ano
3. Ruttkay Vít
body: 14.00
úspěšný: Ano
3. Ondroušková Anna
body: 14.00
úspěšný: Ano
3. Visi Anna
body: 14.00
úspěšný: Ano
3. Provazníková Jitka
body: 14.00
úspěšný: Ano
3. Vězda Lukáš
body: 14.00
úspěšný: Ano
3. Rada Lukáš
body: 14.00
úspěšný: Ano
3. Glozarová Klára
body: 14.00
úspěšný: Ano
3. Pejchlová Zuzana
body: 14.00
úspěšný: Ano
3. Bryja Martin
body: 14.00
úspěšný: Ne
3. Jasanský Václav
body: 14.00
úspěšný: Ano
3. Harman Filip
body: 14.00
úspěšný: Ano
4. Koča Vojtěch
body: 13.00
úspěšný: Ano
4. Vojtová Alžběta
body: 13.00
úspěšný: Ano
4. Emmert Anna
body: 13.00
úspěšný: Ano
4. Klimčíková Natálie
body: 13.00
úspěšný: Ano
4. Bursa Antonín
body: 13.00
úspěšný: Ano
4. Doušková Hana
body: 13.00
úspěšný: Ano
4. Hlavenka Jakub
body: 13.00
úspěšný: Ano
4. Bartoníčková Nela
body: 13.00
úspěšný: Ano
4. Engelsmannová Emma
body: 13.00
úspěšný: Ano
4. Pelčák Jonáš
body: 13.00
úspěšný: Ano
4. Přibyl Michal
body: 13.00
úspěšný: Ano
4. Horčička Filip
body: 13.00
úspěšný: Ano
4. Špačková Ema
body: 13.00
úspěšný: Ano
4. Sekaninová Kateřina
body: 13.00
úspěšný: Ano
4. Uher Tomáš
body: 13.00
úspěšný: Ano
4. Šimečková Svatava
body: 13.00
úspěšný: Ano
4. Kulkarni Ashok
body: 13.00
úspěšný: Ano
4. Povolný Štěpán
body: 13.00
úspěšný: Ano
4. Horká Anna
body: 13.00
úspěšný: Ano
4. Lennerová Dorota
body: 13.00
úspěšný: Ano
5. Koukalová Barbora
body: 12.00
úspěšný: Ano
5. Chodúrová Nikol
body: 12.00
úspěšný: Ano
5. Kebrlová Zuzana
body: 12.00
úspěšný: Ano
5. Koudelková Nikol
body: 12.00
úspěšný: Ano
5. Jandová Barbora
body: 12.00
úspěšný: Ano
5. Horváth Daniel
body: 12.00
úspěšný: Ano
5. Just Tadeáš
body: 12.00
úspěšný: Ano
5. Petrlík Jan
body: 12.00
úspěšný: Ano
5. Petrášek Eduard
body: 12.00
úspěšný: Ano
5. Bauer Matěj
body: 12.00
úspěšný: Ano
5. Šťastná Michaela
body: 12.00
úspěšný: Ano
5. Bulant Martin
body: 12.00
úspěšný: Ano
5. Jaroš Šimon
body: 12.00
úspěšný: Ano
5. Pechová Aneta
body: 12.00
úspěšný: Ano
5. Kolman Petr
body: 12.00
úspěšný: Ne
5. Smítka Martin
body: 12.00
úspěšný: Ano
5. Jelínek Tomáš
body: 12.00
úspěšný: Ano
5. Gabriel Victoria Marlene
body: 12.00
úspěšný: Ano
5. Řeháková Veronika
body: 12.00
úspěšný: Ano
5. Nguyen Anh Thu
body: 12.00
úspěšný: Ano
5. Kukla Adam
body: 12.00
úspěšný: Ano
5. Weishäupel Kryštof
body: 12.00
úspěšný: Ano
6. Vachová Monika
body: 11.00
úspěšný: Ano
6. Sázavská Anna
body: 11.00
úspěšný: Ano
6. Pokorná Sára
body: 11.00
úspěšný: Ano
6. Tesáček Antonín
body: 11.00
úspěšný: Ano
6. Cvrkalová Anna
body: 11.00
úspěšný: Ano
6. Melnikova Nina
body: 11.00
úspěšný: Ano
6. Oleksík Martin
body: 11.00
úspěšný: Ano
6. Pytela Martin
body: 11.00
úspěšný: Ano
6. Stránská Lucie
body: 11.00
úspěšný: Ano
6. Hunkesová Nicol Marie
body: 11.00
úspěšný: Ano
6. Krejčí Věra Marie
body: 11.00
úspěšný: Ano
6. Valenta Jakub
body: 11.00
úspěšný: Ano
6. Žák Adam
body: 11.00
úspěšný: Ano
6. Řičicová Anna
body: 11.00
úspěšný: Ano
6. Juřička Jan
body: 11.00
úspěšný: Ano
6. Dvořáková Barbora
body: 11.00
úspěšný: Ano
6. Zelenková Dorota
body: 11.00
úspěšný: Ano
6. Tyc Adam
body: 11.00
úspěšný: Ano
6. Koláčková Šárka
body: 11.00
úspěšný: Ano
6. Šoukalová Vendula
body: 11.00
úspěšný: Ano
7. Kapusta Matouš
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Záviška Petr
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Hradil Milan
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Kleinová Ema
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Řeháková Anežka
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Truparová Veronika
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Coufalová Barbora
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Prokešová Tereza
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Žembrovskij Novák Dmitrij
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Švendová Zuzana
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Kupčíková Tina
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Šípek Daniel
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Vlček Vojtěch
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Nakládal Lukáš
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Košťálová Ema
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Svrčina Alfred
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Kvasnička Václav
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Sepši Jakub
body: 10.00
úspěšný: Ne
7. Havelková Lucie
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Krejčí Jan
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Julínková Kateřina
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Zedníček Martin
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Tran Duc Minh
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Denemarek Max
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Perůtková Magdaléna
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Coufal Štěpán
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Michut Patrik
body: 10.00
úspěšný: Ano
7. Vojáčková Michaela
body: 10.00
úspěšný: Ano
8. Zámečník Ondřej
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Suková Veronika
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Stupalová Ema
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Nguyen Anh Phung
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Svoboda Adam
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Borkovec Václav
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Matošková Klára
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Rozehnalová Bára Sofie
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Weberová Thea
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Mariančík Jakub
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Vodička Dominik
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Mitášová Klára
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Zedníček Martin
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Šálková Amálie
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Juríková Lucia
body: 9.00
úspěšný: Ne
8. Strádal Samuel
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Přikryl Lukáš
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Kadláček Michal
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Fitz Vojtěch
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Uher Matěj
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Dorazil Vítek
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Caha Jiří
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Kubáňová Tereza
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Lukšíček Libor
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Mráka Václav
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Flašar Tomáš
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Štarhová Barbora
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Šrámková Karolína
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Trundová Monika
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Konečný Jiří
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Fikerová Klára
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Sobotíková Monika
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Taft Oliver
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Zlámalová Ester
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Konstant Igor
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Pompová Magdalena
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Neugebauer Tobiáš
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Cibulová Katrin
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Vlach Jindřich
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Klímová Karolína Lada
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Skoupý Samuel Andrej
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Persleni Natálie
body: 9.00
úspěšný: Ano
8. Kučera Tomáš
body: 9.00
úspěšný: Ano
9. Milota Daniel
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Machová Karin
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Zálešáková Jana
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Miškufová Lucia
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Marinov Daniel
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Troščák Dominik
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Lišková Klára
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Dušák Filip
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Filipec Martin
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Dvořáková Anna
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Štefl Elizabeth Magdalena
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Koktavá Pavlína
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Havlová Barbora
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Tráge Martin
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Čechová Markéta
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Klimánková Sofie
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Racková Eliška
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Porhajm Tobias
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Lukasovå Veronika
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Blažíček Jan
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Černý Matyáš
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Geryková Johana
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Dlouhý Adam
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Lang Jakub
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Svídová Lucie
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Kubíček Radim
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Tomášek Antonín
body: 8.00
úspěšný: Ne
9. Kopecká Hana
body: 8.00
úspěšný: Ne
10. Vuová Hami
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Sedlář Josef
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Povolný Jan
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Boucník Petr
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Kolář Jan
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Vondrušková Lucie
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Trmačová Veronika
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Vlk Radek
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Adamová Kateřina
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Svoboda Matouš
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Karas Jiří
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Sedláková Pavla
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Neradová Valentina
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Bartošovský Pavel
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Vrba Vladimír
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Mackula Anna
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Černíková Klára
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Brzobohatá Helena
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Janáková Veronika
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Fiala Jan
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Mikula Vincent
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Kužela David
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Handlar Jiří
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Drtil Ivan
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Houška Jakub
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Bandiková Adéla
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Vopička Ondřej
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Fuglová Nela
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Mydlo Matyas
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Vybíral Vendelín
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Svobodová Ellen Lydia
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Tyleček Eduard
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Skácel Matěj
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Zlámal Ondřej
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Kotala David
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Mullerová Dominika
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Novotný Lukáš
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Třísková Anna
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Kovařík Jakub
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Vlachová Viktorie
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Janíček Jan
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Sochor Matěj
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Fojtová Ingrid
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Navrátil David
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Fojtová Karin
body: 7.00
úspěšný: Ne
10. Vejrostová Nikola
body: 7.00
úspěšný: Ne
11. Ohnisková Adéla
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Sáček Patrik
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Štolfová Kateřina
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Šantavý David
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Jaroměřská Nela
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Ilčík Teodor
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Dillingerová Dominika
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Pantůček Tomáš
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Grossmanová Michaela
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Hejl Vojtěch
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Vítková Viktorie
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Urban Daniel
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Wechslerová Linda
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Studený Adam
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Janků Tadeáš
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Glombíček Petr
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Poláková Petra
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Hálová Gabriela
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Sekora Ondřej
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Riedl Jakub
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Mikulíková Kristýna
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Navrátilová Natálie
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Pekár Prokop
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Georgesová Hana
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Hyánek Pavel
body: 6.00
úspěšný: Ne
11. Balog David
body: 6.00
úspěšný: Ne
12. Hostaša Jakub
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Přikrylová Michaela
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Kintrová Natálie
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Váňová Aneta
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Mutňanská Vendula
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Polák Matěj
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Plotěný Martin
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Weiter Jiří
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. George Alexander
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Tomanová Eliška
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Liška Alex
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Bohrnová Sofie
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Pavlíčková Barbora
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Do Thai Anh Alex
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Tomašuk Valeria
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Gitu Ecaterina
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Holý Lev Michael
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Vild Jakub
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Bao Tung Cao
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Skovajsová Michaela
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Kocourková Eliška
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Broučková Markéta
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Cikánek Šimon
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Kunčáková Linda
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Kvapil Vojtěch
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Rybková Adéla
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Číhal Vojtěch
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Kopecká Eva
body: 5.00
úspěšný: Ne
12. Válka Patrik
body: 5.00
úspěšný: Ne
13. Šuhájková Denisa
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Mátl Jakub
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Štěpánková Vendula
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Pitáková Adéla
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Březinová Anna
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Thu Trang Ha
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Hurytová Amálie
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Kaňáková Petra
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Švehlová Alena
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Plšková Diana
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Šebestík Kryštof
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Doležalová Tamara
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Skřivánek Matěj
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Dlesková Kateřina
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Holkupová Petra
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Mitáček Michael
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Štěpánek Matěj
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Crhonková Anežka
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Lam Zuzana
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Kotalová Adriana
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Tomascheková Lubica
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Lomtatidze Anika
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Limberk Karel
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Konečná Kateřina
body: 4.00
úspěšný: Ne
13. Višinka Petr
body: 4.00
úspěšný: Ne
14. Tran Bao Anh
body: 3.00
úspěšný: Ne
14. Navrátilová Nela
body: 3.00
úspěšný: Ne
14. Skýba Štěpán
body: 3.00
úspěšný: Ne
14. Klimešová Kateřina
body: 3.00
úspěšný: Ne
14. Fiedlerová Veronika
body: 3.00
úspěšný: Ne
15. Vallová Valentina
body: 2.00
úspěšný: Ne
15. Knap Adam
body: 2.00
úspěšný: Ne
15. Doležel Jaromír
body: 2.00
úspěšný: Ne
15. Smrčka Daniel
body: 2.00
úspěšný: Ne
15. Buček Adam
body: 2.00
úspěšný: Ne
15. Vata Milada Ester
body: 2.00
úspěšný: Ne
15. Janků Tomáš
body: 2.00
úspěšný: Ne

Okresní kola

Školní kola

Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
Soukromá základní škola Lesná s.r.o.
Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace
Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace
Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Hamry 12
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Husova 17, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
Základní škola Brno, nám. Svornosti 7, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Kneslova 28, příspěvková organizace
Soukromá mateřská škola a základní škola s.r.o.
Základní škola a Mateřská škola Brno, Merhautova 37, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Holzova 1, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Blanenská 1, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Arménská 21, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Řehořova 3, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
I. Německé zemské gymnasium, základní škola a mateřská škola, o.p.s.
Základní škola Brno, Úvoz 55, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Brno, Zeiberlichova 49
Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Gajdošova 3
Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2
Základní škola a Mateřská škola Brno, Bosonožské nám. 44, příspěvková organizace
Masarykova základní škola, Brno, Kamenačky 3591/4
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Bednářova 28, příspěvková organizace
Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29, příspěvková organizace
Křesťanská Základní škola a Mateřská škola Jana Husa