Matematická olympiáda kategorie: Z5 - základní školy pro 5. třídy

Okresní kolo

Koordinátor kola:
Pořadatel:
Stav:
v přípravě
Termín přihlášek:
10.01.2018
Termín konání:
24.01.2018
Čas prezence:
8:30-9:00
Místo konání:
SVČ Ivančice Zemědělská 2; ZŠ Tišnov nám. 28.

okres Brno-venkov

Opravené práce spolu se seznamem postupujicích odešlete do 10.1.2018 na adresu kontaktní osoby. Tu vyberte podle místa konání, ve kterém Vaše škola absolvuje okresní kolo.

Při opravování úloh využijte prosím všechny stupně hodnocení, klesá nám úroveň řešení soutěžních úloh.

Kontaktní osoby a místa konání okresních kol:

Romana Bazalová - SVČ Ivančice, Zemědělská 2, 66491 Ivančice

Mgr. Kuldová - ZŠ Tišnov, nám. 28. října 1708, 66601 Tišnov

Mgr. Zdeněk Sklenář - G a ZUŠ Šlapanice, Riegrova 17, 66451 Šlapanice

www.matematickaolympiada.cz

Soutěžící

Celkem: 132
Jméno Hodnocení
1. Slouková Hana
body: 17,00
úspěšný: Ano
1. Fuksa Ondřej
body: 17,00
úspěšný: Ano
2. Hažmuková Jarmila
body: 16,00
úspěšný: Ano
2. Slouková Gabriela
body: 16,00
úspěšný: Ano
3. Horáková Karolína
body: 15,00
úspěšný: Ano
3. Otych Roman
body: 15,00
úspěšný: Ano
3. Dvořáková Lucie
body: 15,00
úspěšný: Ano
4. Kupčíková Eva
body: 14,00
úspěšný: Ano
4. Fencl Josef
body: 14,00
úspěšný: Ano
4. Halamíček Jaromír
body: 14,00
úspěšný: Ano
4. Mašková Radka
body: 14,00
úspěšný: Ano
5. Foukal Ondřej
body: 13,00
úspěšný: Ano
5. Kročová Mariana
body: 13,00
úspěšný: Ano
5. Benešovský Matěj
body: 13,00
úspěšný: Ano
5. Freyová Adéla
body: 13,00
úspěšný: Ano
6. Odehnal Jakub
body: 12,00
úspěšný: Ano
6. Řepka Daniel
body: 12,00
úspěšný: Ano
6. Svobodová Zuzana
body: 12,00
úspěšný: Ano
6. Chmel David
body: 12,00
úspěšný: Ano
6. Lojda Matěj
body: 12,00
úspěšný: Ano
6. Hoang Bao Vy
body: 12,00
úspěšný: Ano
6. Novák Jakub
body: 12,00
úspěšný: Ano
6. Saxlová Kristýna
body: 12,00
úspěšný: Ano
6. Šedivá Jana
body: 12,00
úspěšný: Ano
7. Malý Nicole
body: 11,00
úspěšný: Ano
7. Dubčák Dominik
body: 11,00
úspěšný: Ano
7. Petr Ondřej
body: 11,00
úspěšný: Ano
7. Kíni Jakub
body: 11,00
úspěšný: Ano
7. Blechtová Eliška
body: 11,00
úspěšný: Ano
7. Štyks Jakub
body: 11,00
úspěšný: Ano
7. Pařenicová Rozálie
body: 11,00
úspěšný: Ano
7. Michlíček Daniel
body: 11,00
úspěšný: Ano
7. Sekaninová Lucie
body: 11,00
úspěšný: Ano
8. Lopaurová Veronika
body: 10,00
úspěšný: Ano
8. Hrubý Vít
body: 10,00
úspěšný: Ano
8. Macharáček František
body: 10,00
úspěšný: Ano
8. Nehodová Michaela
body: 10,00
úspěšný: Ano
8. Herclíková Josefína
body: 10,00
úspěšný: Ano
8. Klozová Magdalena
body: 10,00
úspěšný: Ano
8. Hamříková Andrea
body: 10,00
úspěšný: Ano
8. Koláčková Ema
body: 10,00
úspěšný: Ano
8. Grycz Jan
body: 10,00
úspěšný: Ano
8. Purer Štěpán
body: 10,00
úspěšný: Ano
8. Kyasová Ester
body: 10,00
úspěšný: Ano
9. Švábík Karel
body: 9,00
úspěšný: Ano
9. Kratochvílová Vendula
body: 9,00
úspěšný: Ano
9. Vala Jindra
body: 9,00
úspěšný: Ano
9. Pučálka David
body: 9,00
úspěšný: Ano
9. Součková Anna
body: 9,00
úspěšný: Ano
9. Cacková Klára
body: 9,00
úspěšný: Ano
9. Veselý Dominik
body: 9,00
úspěšný: Ano
9. Langr Ondřej
body: 9,00
úspěšný: Ano
9. Brtáň Adam
body: 9,00
úspěšný: Ano
9. Guldová Adéla
body: 9,00
úspěšný: Ano
9. Švehlová Anna
body: 9,00
úspěšný: Ano
9. Seďová Lenka
body: 9,00
úspěšný: Ano
9. Parmová Gabriela
body: 9,00
úspěšný: Ano
10. Horák Vojtěch
body: 8,00
úspěšný: Ne
10. Blažková Lucie
body: 8,00
úspěšný: Ne
10. Burešová Alžběta
body: 8,00
úspěšný: Ne
10. Svobodová Adéla
body: 8,00
úspěšný: Ne
10. Koudelka Jan
body: 8,00
úspěšný: Ne
10. Přibyl Ondřej
body: 8,00
úspěšný: Ne
10. Kovařík Kryštof
body: 8,00
úspěšný: Ne
10. Konečná Karla
body: 8,00
úspěšný: Ne
10. Tollar Jan
body: 8,00
úspěšný: Ne
10. Litomiský Matěj
body: 8,00
úspěšný: Ne
10. Podborská Karolína
body: 8,00
úspěšný: Ne
10. Heřmanová Lucie
body: 8,00
úspěšný: Ne
10. Boček Matěj
body: 8,00
úspěšný: Ne
10. Hložková Eliška
body: 8,00
úspěšný: Ne
10. Vlčková Nela
body: 8,00
úspěšný: Ne
10. Buchalová Kateřina
body: 8,00
úspěšný: Ne
11. Tioka Jakub
body: 7,00
úspěšný: Ne
11. Lvovský Tadeáš
body: 7,00
úspěšný: Ne
11. Buchtová Adéla
body: 7,00
úspěšný: Ne
11. Horký Jindřich
body: 7,00
úspěšný: Ne
11. Šenkýřová Nela
body: 7,00
úspěšný: Ne
11. Zábranský Petr
body: 7,00
úspěšný: Ne
11. Kloza Matěj
body: 7,00
úspěšný: Ne
11. Chaloupka Pavel
body: 7,00
úspěšný: Ne
11. Kozáková Anna
body: 7,00
úspěšný: Ne
11. Zachariáš Pavel
body: 7,00
úspěšný: Ne
11. Dohnálek Vladimír
body: 7,00
úspěšný: Ne
11. Růžičková Nikola
body: 7,00
úspěšný: Ne
11. Kalvoda Ondřej
body: 7,00
úspěšný: Ne
11. Tomáš Vojtěch
body: 7,00
úspěšný: Ne
11. Böhm Jan
body: 7,00
úspěšný: Ne
11. Lichková Veronika
body: 7,00
úspěšný: Ne
11. Haasová Simona
body: 7,00
úspěšný: Ne
11. Kondlerová Markéta
body: 7,00
úspěšný: Ne
11. Životský Lukáš
body: 7,00
úspěšný: Ne
12. Pacek Jan
body: 6,00
úspěšný: Ne
12. Lankočí Stella
body: 6,00
úspěšný: Ne
12. Kozinová Adéla
body: 6,00
úspěšný: Ne
12. Vaščák Jonáš
body: 6,00
úspěšný: Ne
12. Pospíšil Jáchym
body: 6,00
úspěšný: Ne
12. Vávra Mikuláš
body: 6,00
úspěšný: Ne
12. Jakeš Adam
body: 6,00
úspěšný: Ne
12. Maňasová Tereza
body: 6,00
úspěšný: Ne
12. Chmelina Jan
body: 6,00
úspěšný: Ne
12. Menšík Hubert
body: 6,00
úspěšný: Ne
13. Jarošová Nikola
body: 5,00
úspěšný: Ne
13. Krchňavý Pavel
body: 5,00
úspěšný: Ne
13. Kříž Tobiáš
body: 5,00
úspěšný: Ne
13. Halva Ondřej
body: 5,00
úspěšný: Ne
13. Meloun Petr
body: 5,00
úspěšný: Ne
13. Papoušek Václav
body: 5,00
úspěšný: Ne
13. Dvořáčková Natali
body: 5,00
úspěšný: Ne
13. Ondráčková Lucie
body: 5,00
úspěšný: Ne
13. Adámková Vendula
body: 5,00
úspěšný: Ne
13. Kulheim Matěj
body: 5,00
úspěšný: Ne
13. Babáková Natálie
body: 5,00
úspěšný: Ne
13. Kovářová Eliška
body: 5,00
úspěšný: Ne
13. Nguyen Thao My
body: 5,00
úspěšný: Ne
13. Klaban Tobiáš
body: 5,00
úspěšný: Ne
13. Nesvadbová Radka
body: 5,00
úspěšný: Ne
13. Pauk Šimon
body: 5,00
úspěšný: Ne
14. Zubek Matouš
body: 4,00
úspěšný: Ne
14. Urbánek Tomáš
body: 4,00
úspěšný: Ne
15. Večeřová Ester
body: 3,00
úspěšný: Ne
15. Havel Tomáš
body: 3,00
úspěšný: Ne
15. Boleslav David
body: 3,00
úspěšný: Ne
15. Klangová Anežka
body: 3,00
úspěšný: Ne
16. Jedličková Alexandra
body: 2,00
úspěšný: Ne
16. Hlaváčková Jana
body: 2,00
úspěšný: Ne
16. Foltýn Ondřej
body: 2,00
úspěšný: Ne
. Hladký Jakub
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Taslerová Martina
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Sadílek Robert
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Czepová Markéta
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Klíč Dalimil
body: 0,00
úspěšný: Ne

Okresní kola

Školní kola

Základní škola a Mateřská škola Blažovice, okres Brno-venkov
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Pozořice, příspěvková organizace
Základní škola Újezd u Brna, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Ochoz u Brna, okres Brno-venkov
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Vranov, okres Brno-venkov
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Viničné Šumice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Drásov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice
Základní škola a Mateřská škola Podolí, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov
Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Vojkovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Kanice, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Troubsko, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola, Veverská Bítýška, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Moravany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Babice nad Svitavou
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Rosice, okres Brno-venkov
Základní škola a mateřská škola Ochoz u Brna, okres Brno-venkov