Matematická olympiáda kategorie: Z5 - základní školy pro 5. třídy

Okresní kolo

Koordinátor kola:
Stav:
v přípravě
Termín přihlášek:
10.01.2018
Termín konání:
24.01.2018
Čas prezence:
7.30 -8.00
Místo konání:
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17, ZŠ Boskovice 9. května 8

okres Blansko

Kontaktní osoba:  Mgr. Anna Sládková

                                e-mail: sladan.17@seznam.cz,  tel: 776699668

Organizační informace k MO - kategorie Z5

Podrobné informace k MO byly školám zaslány elektronicky v termínech 13. 10. a 16. 11. 2017.

Připomínám:

1. Opravené práce žáků se seznamem postupujích nominovaných do OK zašle škola na adresu 

    Mgr. Anna Sládková, Pod Strání 20, 67801 Blansko, v termínu do 10. 1. 2018

2. Stupnice hodnocení:1=výborně, 2=dobře, 3=nevyhovuje. ÚŘ musí mít alespoň 4 úlohy výborně nebo dobře.

3. V termínu do 10.1. 2018 musí být ÚŘ přihlášeni rovněž na webu http://chces-soutezit.cz/ 

4. Soutěžícím bude proplaceno cestovné tam i zpět na základě předložené jízdenky (ne zpáteční nebo hromadné).

5. Soutěžícím bude zajištěno občerstvení.

Soutěžící

Celkem: 38
Jméno Hodnocení
1. Klíma Tomáš
body: 16.00
úspěšný: Ano
2. Suchá Jana
body: 13.00
úspěšný: Ano
2. Křivánek Matěj
body: 13.00
úspěšný: Ano
3. Ženata Metoděj
body: 12.00
úspěšný: Ano
4. Klopcová Kristýna
body: 11.00
úspěšný: Ano
4. Vlachová Klára
body: 11.00
úspěšný: Ano
4. Dvořáčková Klára
body: 11.00
úspěšný: Ano
4. Procházková Marcela
body: 11.00
úspěšný: Ano
4. Novotný Vítek
body: 11.00
úspěšný: Ano
5. Sedláková Rozárie
body: 10.00
úspěšný: Ano
5. Půlkrábek Vojtěch
body: 10.00
úspěšný: Ano
5. Kollár Ján
body: 10.00
úspěšný: Ano
6. Staňková Nikol
body: 9.00
úspěšný: Ano
6. Nikel Richard
body: 9.00
úspěšný: Ano
6. Horák Luboš
body: 9.00
úspěšný: Ano
7. Bednárková Monika
body: 8.00
úspěšný: Ne
7. Hock Marek
body: 8.00
úspěšný: Ne
7. Doležel Filip
body: 8.00
úspěšný: Ne
7. Kakáč Jiří
body: 8.00
úspěšný: Ne
7. Meluzín Matyáš
body: 8.00
úspěšný: Ne
8. Veselá Nela
body: 7.00
úspěšný: Ne
8. Skoupá Barbora
body: 7.00
úspěšný: Ne
8. Chu Van Li
body: 7.00
úspěšný: Ne
8. Jelínek Tomáš
body: 7.00
úspěšný: Ne
8. Pacek Radek
body: 7.00
úspěšný: Ne
9. Svobodová Anežka
body: 6.00
úspěšný: Ne
9. Talla Martin
body: 6.00
úspěšný: Ne
9. Holcner Jakub
body: 6.00
úspěšný: Ne
9. Zouhar Štěpán
body: 6.00
úspěšný: Ne
10. Zourková Lucie
body: 5.00
úspěšný: Ne
10. Grenar Matěj
body: 5.00
úspěšný: Ne
10. Tichý Štěpán
body: 5.00
úspěšný: Ne
10. Pravcová Anna
body: 5.00
úspěšný: Ne
10. Kafková Nella
body: 5.00
úspěšný: Ne
11. Čechová Julie
body: 4.00
úspěšný: Ne
12. Hanousková Veronika
body: 3.00
úspěšný: Ne
13. Krčmářová Tereza
body: 2.00
úspěšný: Ne
13. Jirůšková Nela
body: 2.00
úspěšný: Ne