Matematická olympiáda kategorie: Z5 - základní školy pro 5. třídy

Okresní kolo

Koordinátor kola:
Stav:
vyúčtování
Termín přihlášek:
10.01.2018
Termín konání:
24.01.2018
Čas prezence:
7.45 - 8.30
Místo konání:
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40

okres Hodonín

Kontaktní osoba:

Drahomíra Ševčíková

Středisko služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno

Pracoviště: Hodonín, Horní Valy 2

Tel.: 733 500 822, e-mail: sevcikova@sssbrno.cz

OŘ Matematická olympiáda

OK MO Z5 - bližší informace 

Soutěžící

Celkem: 60
Jméno Hodnocení
1. Skupinová Anežka
body: 18,00
úspěšný: Ano
2. Karasová Lucie
body: 17,00
úspěšný: Ano
3. Mičková Anna
body: 14,00
úspěšný: Ano
3. Hameed Asim
body: 14,00
úspěšný: Ano
3. Hubačková Alžběta
body: 14,00
úspěšný: Ano
3. Sládek David
body: 14,00
úspěšný: Ano
3. Janošková Natálie
body: 14,00
úspěšný: Ano
3. Sýkora Ondřej
body: 14,00
úspěšný: Ano
4. Mičková Nela
body: 13,00
úspěšný: Ano
4. Machálková Žaneta
body: 13,00
úspěšný: Ano
4. Vajčner Tobiáš
body: 13,00
úspěšný: Ano
5. Plachá Kristýna
body: 12,00
úspěšný: Ano
5. Rybecký Matouš
body: 12,00
úspěšný: Ano
5. Volková Tereza
body: 12,00
úspěšný: Ano
6. Pavka Hynek
body: 11,00
úspěšný: Ano
6. Skamelková Aneta
body: 11,00
úspěšný: Ano
7. Machálek Tomáš
body: 10,00
úspěšný: Ano
7. Hanzlík Samuel
body: 10,00
úspěšný: Ano
7. Květoň Tomáš
body: 10,00
úspěšný: Ano
8. Gajda Ondřej
body: 9,00
úspěšný: Ano
8. Hanzelková Viktorie
body: 9,00
úspěšný: Ano
8. Malúš Michal
body: 9,00
úspěšný: Ano
8. Potěšilová Julie
body: 9,00
úspěšný: Ano
8. Ondrovčíková Petra
body: 9,00
úspěšný: Ano
8. Moudrý Vojtěch
body: 9,00
úspěšný: Ano
8. Rauš Adam
body: 9,00
úspěšný: Ano
8. Zbořilová Viktorie
body: 9,00
úspěšný: Ano
8. Jančíková Anežka
body: 9,00
úspěšný: Ano
8. Cintula Michal
body: 9,00
úspěšný: Ano
8. Pomykalová Eliška
body: 9,00
úspěšný: Ano
8. Bouchalová Zuzana
body: 9,00
úspěšný: Ano
9. Pálenský Vítězslav
body: 8,00
úspěšný: Ne
9. Veselský Jiří
body: 8,00
úspěšný: Ne
9. Hošková Anna
body: 8,00
úspěšný: Ne
9. Žufan Štěpán
body: 8,00
úspěšný: Ne
9. Foltýnová Žaneta
body: 8,00
úspěšný: Ne
9. Vařecha Jakub
body: 8,00
úspěšný: Ne
10. Veselský Matěj
body: 7,00
úspěšný: Ne
10. Koudelová Vanda
body: 7,00
úspěšný: Ne
10. Špargl Šimon
body: 7,00
úspěšný: Ne
10. Zavadilová Karolína
body: 7,00
úspěšný: Ne
11. Hajkrová Anna
body: 6,00
úspěšný: Ne
11. Maňásková Renáta
body: 6,00
úspěšný: Ne
11. Vykoukalová Anna
body: 6,00
úspěšný: Ne
11. Smékalová Sabina
body: 6,00
úspěšný: Ne
11. Hanák Vojtěch
body: 6,00
úspěšný: Ne
11. Nováková Klára
body: 6,00
úspěšný: Ne
12. Marhefka Jakub
body: 5,00
úspěšný: Ne
12. Válková Nela
body: 5,00
úspěšný: Ne
12. Zelinka Filip
body: 5,00
úspěšný: Ne
12. Krist Adam
body: 5,00
úspěšný: Ne
13. Pleša Vilém
body: 4,00
úspěšný: Ne
13. Štukavcová Lucie
body: 4,00
úspěšný: Ne
13. Foltýn Tadeáš
body: 4,00
úspěšný: Ne
13. Šťastný Petr
body: 4,00
úspěšný: Ne
14. Kuchyňka Martin
body: 3,00
úspěšný: Ne
14. Samson Tomáš
body: 3,00
úspěšný: Ne
14. Brožovičová Eva
body: 3,00
úspěšný: Ne
15. Kozel Martin
body: 2,00
úspěšný: Ne
16. Ořeský Kryštof
body: 1,00
úspěšný: Ne

Okresní kola

Školní kola

Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Lovčice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Strážovice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Kněždub, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
Základní škola T. G. Masaryka Šardice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola MUDr. K. A. Macháčka,Vlkoš, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Sudoměřice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola Strážnice, Školní 283, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
Základní škola Tvarožná Lhota, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Kostelec, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Rohatec, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Strážovice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Jaroslava Dobrovolského, Lužice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Svatobořice-Mistřín, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola Vacenovice, příspěvková organizace
školní Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Jaromíra Hlubíka Lipov, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Ratíškovice
Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace