Matematická olympiáda kategorie: Z5 - základní školy pro 5. třídy

Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2

Soutěžící

Celkem: 0

V tomto kole nejsou dosud přihlášeni žádní soutěžící.

Nadřízené kolo

okres Brno-město

Školní kola

Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
Základní škola Tvrdonice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Blažovice, okres Brno-venkov
Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Žďárná, okres Blansko, příspěvková organizace
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
Soukromá základní škola Lesná s.r.o.
Základní škola a mateřská škola Pozořice, příspěvková organizace
Základní škola Edvarda Beneše Lysice
Základní škola Újezd u Brna, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Benešov, okres Blansko, příspěvková organizace
Základní škola Mikulov, Valtická 3, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17
Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Ochoz u Brna, okres Brno-venkov
Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
Základní škola Velké Opatovice, příspěvková organizace
Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29, příspěvková organizace
Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
Základní škola Velké Pavlovice okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace, pracoviště Slovákova 8
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Bořitov, okres Blansko, příspěvková organizace
Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Vranov, okres Brno-venkov
Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Blansko, Rodkovského 2
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
Základní škola a Mateřská škola, Lovčice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
Základní škola a Mateřská škola Viničné Šumice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Ráječko, okres Blansko, příspěvková organizace
Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Strážovice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Křtiny
Základní škola a Mateřská škola, Višňové, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Hamry 12
Základní škola a Mateřská škola, Jevišovice, okres Znojmo
Základní škola Blansko, Erbenova 13
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace, pracoviště nám. 9. května 8
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
Základní škola, Moravský Krumlov, Ivančická 218, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Drásov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Kněždub, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace
Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Husova 17, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
Základní škola, Znojmo, Václavské náměstí 8, příspěvková organizace
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Podolí, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola, Božice, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
Základní škola T. G. Masaryka Šardice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace
Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov
Základní škola a Mateřská škola MUDr. K. A. Macháčka,Vlkoš, příspěvková organizace
Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Vojkovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Kanice, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Sudoměřice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola Strážnice, Školní 283, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Troubsko, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín
Základní škola, Veverská Bítýška, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
Základní škola Tvarožná Lhota, příspěvková organizace
Základní škola Moravany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Babice nad Svitavou
Základní škola a mateřská škola Kostelec, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Rohatec, příspěvková organizace
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Strážovice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola Rosice, okres Brno-venkov
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Jaroslava Dobrovolského, Lužice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Ochoz u Brna, okres Brno-venkov
Základní škola Brno, nám. Svornosti 7, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Svatobořice-Mistřín, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
Základní škola Vacenovice, příspěvková organizace
školní Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Jaromíra Hlubíka Lipov, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Ratíškovice
Základní škola, Brno, Kneslova 28, příspěvková organizace
Soukromá mateřská škola a základní škola s.r.o.
Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Brno, Merhautova 37, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Holzova 1, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Blanenská 1, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Arménská 21, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Řehořova 3, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
I. Německé zemské gymnasium, základní škola a mateřská škola, o.p.s.
Základní škola Brno, Úvoz 55, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Brno, Zeiberlichova 49
Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Gajdošova 3
Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2
Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov
Základní škola a Mateřská škola Brno, Bosonožské nám. 44, příspěvková organizace
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
Masarykova základní škola, Brno, Kamenačky 3591/4
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Bednářova 28, příspěvková organizace
Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29, příspěvková organizace
Křesťanská Základní škola a Mateřská škola Jana Husa
Toto je nejnižší kolo, další podřízená kola nejsou.