Biologická olympiáda kategorie: B

Krajské kolo

Koordinátor kola:
Stav:
nominace
Termín přihlášek:
22.03.2019
Termín konání:
05.04.2019
Čas prezence:
8:00-8:30
Místo konání:
Masarykova univerzita, Přírodovědecká fakulta, Kamenice 5, Brno - Bohunice (Kampus)
https://goo.gl/maps/Ev6d9odwXhS2

Jihomoravský kraj

Kontaktní osoba:

Mgr. Zdeňka Antonovičová

Lužánky  - středisko volného času

Lidcká 50,  Brno

tel.: 549 524 124, 723 368 276

e-mail: zdenka@luzanky.cz

Pozvánka - KK BiO, kat. B, 5.4.2019

Vysledkova-listina_KK_B_BiO53-2019

Vážení vyučující,

do krajského kola Biologické olympiády kat. A postupují vítězové školních kol, kteří jsou úspěšní řešitelé - získali alespoň 60 bodů) a dále řešitelé, kteří získali ve školním kole 66,5 a více bodů.

Z kapacitním důvodů jsou pozváni z každé školy max. 3 studenti.

Nominovaným žákům blahopřejeme k postupu a prosíme ředitele škol, aby níže uvedené soutěžící uvolnili dne 5.4.2019 v době od 8 do 15 hodin z vyučování.

Poznámka: v případě rovnosti celkového počtu bodů rozhoduje o lepším umístění bodový zisk v testu

 

Soutěžící

Celkem: 34
Jméno Hodnocení
1. Slámová Hana
body: 100,50
úspěšný: Ano
2. Grofová Ema
body: 93,00
úspěšný: Ano
3. Culek Ondřej
body: 90,00
úspěšný: Ano
4. Ambrozková Magdalena
body: 86,50
úspěšný: Ano
5. Kristová Barbora
body: 85,50
úspěšný: Ano
6. Melicharová Sára
body: 75,00
úspěšný: Ne
7. Kubáčková Lucie
body: 73,50
úspěšný: Ne
8. Švanda Ondřej
body: 72,00
úspěšný: Ne
9. Šilhánová Vendula
body: 71,50
úspěšný: Ne
10. Klapetek Vojtěch
body: 71,00
úspěšný: Ne
11. Sedláčková Radka
body: 71,00
úspěšný: Ne
12. Reiterová Hana
body: 70,50
úspěšný: Ne
13. Košacká Ema
body: 70,00
úspěšný: Ne
14. Švejnoha Martin
body: 66,50
úspěšný: Ne
15. Vlasáková Kristýna
body: 64,50
úspěšný: Ne
16. Jaroš Michal
body: 63,00
úspěšný: Ne
17. Polách Ondřej
body: 62,50
úspěšný: Ne
18. Havířová Věra
body: 62,00
úspěšný: Ne
19. Rosota Amanda
body: 62,00
úspěšný: Ne
20. Ženatová Adéla
body: 59,00
úspěšný: Ne
21. Malá Kateřina
body: 58,50
úspěšný: Ne
22. Pikna Adam
body: 58,00
úspěšný: Ne
23. Búřilová Kristýna
body: 56,50
úspěšný: Ne
24. Holíčková Marie
body: 54,50
úspěšný: Ne
25. Marek Vít
body: 51,00
úspěšný: Ne
26. Kavínová Linda
body: 50,50
úspěšný: Ne
27. Čupr Matyáš
body: 49,50
úspěšný: Ne
28. Bystřická Tereza
body: 49,50
úspěšný: Ne
29. Hromková Viktorie
body: 48,00
úspěšný: Ne
30. Chlachulová Kristýna
body: 45,50
úspěšný: Ne
31. Maláníková Kateřina
body: 44,50
úspěšný: Ne
32. Gregorová Anna
body: 42,00
úspěšný: Ne
33. Garská Lucie
body: 34,00
úspěšný: Ne
34. Slováčková Klára
body: 31,50
úspěšný: Ne

Krajská kola

Školní kola

Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
Gymnázium J. G. Mendela a jeho zařízení a Základní umělecká škola, školská právnická osoba
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
Gymnázium Rájec-Jestřebí, obecně prospěšná společnost
Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková or
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
Gymnázium T. G. Masaryka, Hustopeče, Dukelské náměstí 7, příspěvková organizace
Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace