Fyzikální olympiáda kategorie: D

Krajské kolo

Koordinátor kola:
Stav:
v přípravě
Termín přihlášek:
19.04.2019
Termín konání:
29.04.2019
Čas prezence:
8:45
Místo konání:
AULA Q VUT Brno, přímo u zastávky busu 53 TECHNICKÁ

Krajské kolo Jihomoravského kraje, kat. D

DIPLOMY_KRAJ_FO_D_2019

FO_D60_duben2019 

Do krajského kola fyzikální olympiády postoupí všichni soutěžící, kteří 

  • odevzdají úlohy domácího kola svému vyučujícímu v řádném termínu (středa 10. 4. 2019) a alespoň pět ze sedmi úloh bude hodnoceno jako vyhovující (= alespoň 5 bodů z 10 a zároveň se soutěžící pokusil řešit experimentální úlohu - nemusí být vyřešena úspěšně; zodpovídá příslušný koordinátor FO na škole, ten může "delegovat" své pravomoce na příslušné vyučující jednotlivých soutěžících.
  • Opravené úlohy DOMÁCÍHO kola zašle školní koordinátor FO na adresu Viktor Ježek, Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14, 658 70 BRNO tak, aby úlohy došly "na jeho stůl" nejpozději  v pátek 19. 4. 2019 do 9:00. Spolu s opravenými úlohami zašlete prosím také seznam soutěžících (emailem na jezek@jaroska.cz nebo vložte papír do obálky se soutěžními úlohami), kde u každého soutěžícího uveďte datum narození a aktuální třídu, kterou soutěžící navštěvuje. Bez těchto informací "okradete" svoji školu o případný (velmi nezanedbatelný) příspěvek na talenty, který JmKraj posílá za úspěšné reprezentování školy (nejen) v předmětových olympiádách, přičemž striktně vyžaduje uvedení těchto údajů v systému chces-soutezit.cz

Všechny tyto výše uvedené údaje (s výjimkou třídy, ta v systému není) zároveň zadejte do tohoto systému. Provozovatel tohoto serveru prosí o opatrnost zejména při zadávání "starých" soutěžících, tedy těch, kteří už v systému jsou zavedeni. Za adminy tohoto serveru prosím: Vždy před zadáním soutěžícího si nechte jeho jméno vyhledat, zdali není již v databázi zadáno. Je-li zadáno, zkontrolujte prosím všechny údaje včetně školy a data narození. Pokud vše souhlasí, navrhněte jeho nominaci do krajského kola FO. Teprve pokud soutěžící v databázi není (nikdy předtím nesoutěžil v žádné olympiádě, SOČ apod...), zadejte jeho osobní údaje, přiřaďte ho ke své škole a navrhněte jeho nominaci.

Do krajského kola budou nominováni a tedy i pozváni ti soutěžící, kteří budou zadáni do tohoto systému a kteří budou potvrzeni jednatelem fyzikální olympiády Mgr. Ježkem (poté, co obdrží opravené školní kolo klasickou poštou a "prověří" ho:-).

Soutěžící

Celkem: 66
Jméno Hodnocení
1. Sendlerová Nela
body: 37,0
úspěšný: Ano
2. Kohl Jiří
body: 33,0
úspěšný: Ano
3. Mlečka Martin
body: 33,0
úspěšný: Ano
4. Peterka Ondřej
body: 32,0
úspěšný: Ano
5. Brablec Tomáš
body: 29,0
úspěšný: Ano
6. Vrbová Blanka
body: 29,0
úspěšný: Ano
7. Nekvapil David
body: 28,0
úspěšný: Ano
8. Foukal Lukáš
body: 28,0
úspěšný: Ano
9. Kozubek Adam
body: 27,0
úspěšný: Ano
10. Devát Jakub
body: 26,0
úspěšný: Ano
11. Krška Adam
body: 25,0
úspěšný: Ano
12. Fojtová Radka
body: 25,0
úspěšný: Ano
13. Obořil Vojtěch
body: 25,0
úspěšný: Ano
14. Skoupá Miroslava
body: 24,0
úspěšný: Ano
15. Stránský Vojtěch
body: 24,0
úspěšný: Ano
16. Pijáček Jan
body: 24,0
úspěšný: Ano
17. Lorenc David
body: 23,0
úspěšný: Ano
18. Spurná Hana
body: 22,0
úspěšný: Ano
19. Šikula Josef
body: 22,0
úspěšný: Ano
20. Volejníček Lukáš
body: 22,0
úspěšný: Ano
21. Miklenda Marek
body: 22,0
úspěšný: Ano
22. Stehlík Jiří
body: 22,0
úspěšný: Ano
23. Brdečko Vojtěch
body: 22,0
úspěšný: Ano
24. Dominik Martin
body: 22,0
úspěšný: Ano
25. Konečný Jonáš
body: 21,0
úspěšný: Ano
26. Poláková Marie
body: 21,0
úspěšný: Ano
27. Babáková Anežka
body: 18,0
úspěšný: Ano
28. Řezáč Martin
body: 18,0
úspěšný: Ano
29. Wünsche Oliver
body: 17,0
úspěšný: Ano
30. Kostrhun Jiří
body: 16,0
úspěšný: Ano
31. Hájek Dominik
body: 20,0
úspěšný: Ne
32. Špaček Štěpán
body: 18,0
úspěšný: Ne
33. Tajovská Eliška
body: 17,0
úspěšný: Ne
34. Pokorný Šimon
body: 15,0
úspěšný: Ne
35. Kroupa Tomáš
body: 14,0
úspěšný: Ne
36. Mareček Jan
body: 14,0
úspěšný: Ne
37. Kolomá Tina
body: 14,0
úspěšný: Ne
38. Zatloukal Tomáš
body: 14,0
úspěšný: Ne
39. Baránek Tomáš
body: 14,0
úspěšný: Ne
40. Suchánek Jakub
body: 13,0
úspěšný: Ne
41. Lesovský Tadeáš
body: 13,0
úspěšný: Ne
42. Jaroš Michal
body: 13,0
úspěšný: Ne
43. Nevrlka Tomáš
body: 12,0
úspěšný: Ne
44. Genčur Šimon
body: 11,0
úspěšný: Ne
45. Zapletalová Karolína
body: 11,0
úspěšný: Ne
46. Měchurová Karolína
body: 10,0
úspěšný: Ne
47. Weber Vilém
body: 9,0
úspěšný: Ne
48. Šilerová Magdaléna
body: 9,0
úspěšný: Ne
49. Ratošňuk Artur
body: 9,0
úspěšný: Ne
50. Dvořáčková Šárka
body: 7,0
úspěšný: Ne
51. Pezlar Zdeněk
body: 6,0
úspěšný: Ne
52. Svoboda Matyáš
body: 6,0
úspěšný: Ne
53. Chromý Lukáš
body: 5,0
úspěšný: Ne
54. Hanáková Karolína
body: 5,0
úspěšný: Ne
55. Dvořáková Nikola
body: 4,0
úspěšný: Ne
56. Formánek David
body: 4,0
úspěšný: Ne
57. Povolný Cyril
body: 4,0
úspěšný: Ne
58. Frajt Antonín
body: 4,0
úspěšný: Ne
59. Velenová Alžběta
body: 4,0
úspěšný: Ne
60. Hemala Alexandr
body: 3,0
úspěšný: Ne
61. Kučera Radek
body: 2,0
úspěšný: Ne
62. Musil Milan
body: 1,0
úspěšný: Ne
63. Veselý Vojtěch
body: 0,0
úspěšný: Ne
999. Procházková Ivona
body: 0,0
úspěšný: Ne
999. Zbožínek Jan
body: 0,0
úspěšný: Ne
999. Ryšková Eva
body: 0,0
úspěšný: Ne

Krajská kola

Školní kola

Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská, příspěvková organizace
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková or
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace