Fyzikální olympiáda kategorie: E

Krajské kolo

Koordinátor kola:
Stav:
v přípravě
Termín přihlášek:
15.04.2019
Termín konání:
24.04.2019
Čas prezence:
8:55 - 9:10
Místo konání:
Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, Vejrostova 1143/2, Brno
https://mapy.cz/s/3qMv7

Krajské kolo

Místo konání: Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, Vejrostova 1143/2, Brno

Termín přihlášek: 15. 4. 2019

Termín konání: 24. 4. 2019

Prezence: 8:55 - 9:10

Zahájení: 9:15 - 9:30

Ukončení: 13:30

Kontaktní osoba: Mgr. Ladislav Dvořák

E-mail: ladislav.dvorak@gyby.cz, Předmět: FOE3:1819 - …

Tel.: +420 533 555 176; 725 253 193 (po 15. hodině)

S sebou: neprogramovatelný kalkulátor, MFCHT pro ZŠ, přezůvky

 

Do krajského kola bylo vybráno 30 nejlepších soutěžících z Jihomoravskéh kraje, kteří získali v okresních kolech minimálně 29 bodů.

 

PS: Prosím vyučující účastníků postupujících do krajského kola, aby mi napsali e-mail (viz výše), termíny vhodného začátku (nejdřívější termín a vhodný termín) soutěže, pokusím se přizpůsobit začátek.

Soutěžící

Celkem: 30
Jméno Hodnocení
1. Švehla Michael
body: 37,1
úspěšný: Ano
2. Hronová Anna
body: 36,4
úspěšný: Ano
3. Dvořáková Kateřina
body: 35,5
úspěšný: Ano
4. Hynšt Josef
body: 35,1
úspěšný: Ano
5. Drozd Vojtěch
body: 33,5
úspěšný: Ano
6. Hodinský Petr
body: 31,6
úspěšný: Ano
7. Kycl Lukáš
body: 31,5
úspěšný: Ano
8. Hrubý Jakub
body: 31,4
úspěšný: Ano
9. Bružeňák Andrej
body: 31,1
úspěšný: Ano
10. Přibyl Marek
body: 30,0
úspěšný: Ano
11. Zukal David
body: 29,9
úspěšný: Ano
12. Križan Karol
body: 29,4
úspěšný: Ano
13. Janů Tereza
body: 29,0
úspěšný: Ano
14. Foltýnová Anna
body: 27,5
úspěšný: Ano
15. Širůčka Vít
body: 26,8
úspěšný: Ano
16. Genčur Jakub
body: 26,5
úspěšný: Ano
17. Dvořáková Olga
body: 26,1
úspěšný: Ano
18. Klofandová Veronika
body: 25,8
úspěšný: Ano
19. Soural Josef
body: 24,3
úspěšný: Ano
20. Chaloupka Aleš
body: 24,0
úspěšný: Ano
21. Cícha Jan
body: 23,5
úspěšný: Ano
22. Kubín Karel
body: 22,6
úspěšný: Ano
23. Kovář Martin
body: 21,3
úspěšný: Ano
24. Hykl Ondřej
body: 20,5
úspěšný: Ano
25. Kužílek Martin
body: 16,0
úspěšný: Ano
26. Trs Ondřej
body: 15,5
úspěšný: Ano
27. Ondruška Kristián
body: 15,4
úspěšný: Ne
28. Bárta David
body: 12,5
úspěšný: Ne
29. Marek Vojtěch
body: 9,0
úspěšný: Ne
30. Škrob David
body: 7,0
úspěšný: Ne