Pythagoriáda kategorie: pro 6. ročník ZŠ a analogické VG

Okresní kolo

Koordinátor kola:
Stav:
v přípravě
Termín přihlášek:
30.04.2019
Termín konání:
28.05.2019
Čas prezence:
8.30 - 9.00
Místo konání:
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17, ZŠ Boskovice 9. května 8

okres Blansko

Kontaktní osoba:  Mgr. Anna Sládková

Tel: 776699668

e-mail:  sladan.17@seznam.cz

Přílohy: Org.inf. Pythagoriáda-18-19

               Seznam žáků nomin. do OK M soutěže-18-19

               Pythagoriada_propozice_2018_19

               OŘ - Pythagoriáda

Soutěžící

Celkem: 44
Jméno Hodnocení
1. Křivánek Matěj
body: 14,00
úspěšný: Ano
2. Novotný Vítek
body: 13,00
úspěšný: Ano
3. Kalda Radek
body: 12,00
úspěšný: Ano
3. Novotný Václav
body: 12,00
úspěšný: Ano
3. Pokorný Tomáš
body: 12,00
úspěšný: Ano
4. Jirušová Anežka
body: 10,00
úspěšný: Ano
4. Šlégrová Barbora
body: 10,00
úspěšný: Ano
5. Palinková Františka
body: 9,00
úspěšný: Ne
5. Grenar Matěj
body: 9,00
úspěšný: Ne
5. Pospelová Naděžda
body: 9,00
úspěšný: Ne
5. Peterka Radim
body: 9,00
úspěšný: Ne
5. Francová Klára
body: 9,00
úspěšný: Ne
5. Smolová Natálie
body: 9,00
úspěšný: Ne
5. Pala Vojtěch
body: 9,00
úspěšný: Ne
5. Havelková Michaela
body: 9,00
úspěšný: Ne
5. Nguyen Hai Dang
body: 9,00
úspěšný: Ne
5. Bureš Matouš
body: 9,00
úspěšný: Ne
6. Dračka Jakub
body: 8,00
úspěšný: Ne
6. Filouš Jonáš
body: 8,00
úspěšný: Ne
6. Halászová Anna
body: 8,00
úspěšný: Ne
6. Ruby Štěpán
body: 8,00
úspěšný: Ne
6. Půlkrábek Vojtěch
body: 8,00
úspěšný: Ne
6. Sedlák Tomáš
body: 8,00
úspěšný: Ne
7. Pleska Jonáš
body: 7,00
úspěšný: Ne
7. Staňková Nikol
body: 7,00
úspěšný: Ne
7. Jelínek Tomáš
body: 7,00
úspěšný: Ne
7. Horák Luboš
body: 7,00
úspěšný: Ne
7. Hanzlík Jakub
body: 7,00
úspěšný: Ne
7. Vrbková Marta
body: 7,00
úspěšný: Ne
7. Vaněk Jan
body: 7,00
úspěšný: Ne
7. Trnka Vojta
body: 7,00
úspěšný: Ne
7. Zouhar Štěpán
body: 7,00
úspěšný: Ne
7. Truneček Pavel
body: 7,00
úspěšný: Ne
8. Tomášková Nela
body: 6,00
úspěšný: Ne
8. Kolajová Mia
body: 6,00
úspěšný: Ne
8. Němcová Kateřina
body: 6,00
úspěšný: Ne
8. Sedláček Radek
body: 6,00
úspěšný: Ne
8. Kubín Adam
body: 6,00
úspěšný: Ne
9. Táborský Jakub
body: 5,00
úspěšný: Ne
9. Stloukal Adam
body: 5,00
úspěšný: Ne
9. Koupý Ondřej
body: 5,00
úspěšný: Ne
9. Halámek Tomáš
body: 5,00
úspěšný: Ne
10. Meluzín Matyáš
body: 4,00
úspěšný: Ne
11. Řehula Adam
body: 2,00
úspěšný: Ne