Pythagoriáda kategorie: pro 6. ročník ZŠ a analogické VG

Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace

Soutěžící

Celkem: 0

V tomto kole nejsou dosud přihlášeni žádní soutěžící.

Nadřízené kolo

Okres Břeclav

Školní kola

Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
Křesťanská Základní škola a Mateřská škola Jana Husa
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková or
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola, Moravský Krumlov, Ivančická 218, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Václava Havla Žďárec, okres Brno-venkov
Základní škola a mateřská škola Brankovice, příspěvková organizace
Gymnázium a Střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Holzova 1, příspěvková organizace
Základní škola Bučovice 711, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Kanice, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Mikulovice u Znojma, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Dolní Dunajovice, okres Břeclav
Základní škola T. G. Masaryka Moravský Žižkov, příspěvková organizace
Základní škola Rosice, okres Brno-venkov
Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Podomí
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace
Základní škola, Veverská Bítýška, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Drnholec, okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Drásov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Prušánky, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Žďárná, okres Blansko, příspěvková organizace
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2
Základní škola Drnovice, okres Vyškov
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
Základní škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Nenkovice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
Základní škola, Zbraslav, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Jevišovice, okres Znojmo
Základní škola, Brno, Kneslova 28, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Křtiny
Základní škola Moravská Nová Ves, příspěvková organizace
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola, Božice, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola Svitávka, okres Blansko, příspěvková organizace
Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Olbramovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov
Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Horní 16, příspěvková organizace
Základní škola Lednice, okres Břeclav
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.
Základní škola a mateřská škola Rohatec, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Knínice, příspěvková organizace
Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Svatobořice-Mistřín, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Ostrovačice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace
Základní škola Edvarda Beneše Lysice
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
Základní škola Dubňany, příspěvková organizace
Základní škola Velké Pavlovice okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
Gymnázium T. G. Masaryka, Hustopeče, Dukelské náměstí 7, příspěvková organizace
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
Základní škola Velké Opatovice, příspěvková organizace
Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
Základní škola Blansko, Erbenova 13
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Blansko, Rodkovského 2
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace
Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
Základní škola Újezd u Brna, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
Základní škola a mateřská škola Rájec - Jestřebí, okres Blansko
Základní škola, Brno, Gajdošova 3
Základní škola Dambořice, okres Hodonín
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Blansko, Dvorská 26
Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
Základní škola Hustopeče, Nádražní 4, okres Břeclav
Základní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Nikolčice, příspěvková organizace
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Labská 27, příspěvková organizace
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
Základní škola Břeclav, Na Valtické 31A, příspěvková organizace
Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Masarykova základní škola, Brno, Kamenačky 3591/4
Základní škola Brno, nám. Svornosti 7, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Pozořice, příspěvková organizace
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Loděnice, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Moravský Písek, příspěvková organizace
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Mutěnice, okres Hodonín
Základní škola, Brno, Bosonožská 9, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Krásného 24
Základní škola a Mateřská škola Brno, Merhautova 37, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Úvoz 55, příspěvková organizace
Toto je nejnižší kolo, další podřízená kola nejsou.