Pythagoriáda kategorie: pro 7. ročník ZŠ a analogické VG

Okresní kolo

Koordinátor kola:
Stav:
v přípravě
Termín přihlášek:
30.04.2019
Termín konání:
27.05.2019
Čas prezence:
8.30 - 9.00
Místo konání:
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17, ZŠ Boskovice 9. května 8

okres Blansko

Kontaktní osoba:  Mgr. Anna Sládková

Tel: 776699668

e-mail:  sladan.17@seznam.cz

Přílohy: Org.inf. Pythagoriáda-18-19

               Seznam žáků nomin. do OK M soutěže-18-19

               Pythagoriada_propozice_2018_19

              OŘ - Pythagoriáda

Soutěžící

Celkem: 48
Jméno Hodnocení
1. Spěvák Matyáš
body: 15,00
úspěšný: Ano
2. Klíma Radim
body: 14,00
úspěšný: Ano
3. Bayer Lukáš
body: 13,00
úspěšný: Ano
3. Kolářová Aneta
body: 13,00
úspěšný: Ano
3. Seďová Alexandra
body: 13,00
úspěšný: Ano
4. Koudelka Matyáš
body: 12,00
úspěšný: Ano
4. Pakostová Barbora
body: 12,00
úspěšný: Ano
4. Chmelová Sára
body: 12,00
úspěšný: Ano
4. Mynář Jakub
body: 12,00
úspěšný: Ano
4. Holubová Petra
body: 12,00
úspěšný: Ano
4. Horský Tomáš
body: 12,00
úspěšný: Ano
4. Vašíček Maxim
body: 12,00
úspěšný: Ano
4. Slabý Tomáš
body: 12,00
úspěšný: Ano
4. Rajtšlégr Daniel
body: 12,00
úspěšný: Ano
5. Jílek Marek
body: 11,00
úspěšný: Ano
5. Novotná Anna
body: 11,00
úspěšný: Ano
5. Charvát Matyáš
body: 11,00
úspěšný: Ano
5. Šrámek Jakub
body: 11,00
úspěšný: Ano
5. Tesař Vojtěch
body: 11,00
úspěšný: Ano
6. Chalupa Radek
body: 10,00
úspěšný: Ano
6. Křížová Viktorie
body: 10,00
úspěšný: Ano
6. Moravčík Daniel
body: 10,00
úspěšný: Ano
6. Sedláková Bára
body: 10,00
úspěšný: Ano
7. Kyrczová Eliška
body: 9,00
úspěšný: Ne
7. Gabarík Jan
body: 9,00
úspěšný: Ne
7. Paroulek Jakub
body: 9,00
úspěšný: Ne
7. Zárubová Karolína
body: 9,00
úspěšný: Ne
7. Nechuta Tomáš
body: 9,00
úspěšný: Ne
8. Horáková Veronika
body: 8,00
úspěšný: Ne
8. Machač Jakub
body: 8,00
úspěšný: Ne
8. Batěk Jakub
body: 8,00
úspěšný: Ne
8. Fučík Stanislav
body: 8,00
úspěšný: Ne
8. Hauptmanová Gabriela
body: 8,00
úspěšný: Ne
8. Jelínek Jan
body: 8,00
úspěšný: Ne
9. Vychodil David
body: 7,00
úspěšný: Ne
9. Nechuta Šimon
body: 7,00
úspěšný: Ne
9. Ambroz Dalibor
body: 7,00
úspěšný: Ne
9. Sáňka Josef
body: 7,00
úspěšný: Ne
10. Leinveber Lukáš
body: 6,00
úspěšný: Ne
10. Suchý Lukáš
body: 6,00
úspěšný: Ne
10. Toman Martin
body: 6,00
úspěšný: Ne
10. Frajt Jakub
body: 6,00
úspěšný: Ne
10. Novotný Jonáš
body: 6,00
úspěšný: Ne
10. Juřeková Kristýna
body: 6,00
úspěšný: Ne
11. Konrádová Natálie
body: 5,00
úspěšný: Ne
12. Fiala Jan
body: 3,00
úspěšný: Ne
12. Přikryl Jakub
body: 3,00
úspěšný: Ne
12. Kubenová Lajla
body: 3,00
úspěšný: Ne