Pythagoriáda kategorie: pro 8. ročník ZŠ a analogické VG

Okresní kolo

Koordinátor kola:
Stav:
v přípravě
Termín přihlášek:
30.04.2019
Termín konání:
28.05.2019
Čas prezence:
8.30 - 9.00
Místo konání:
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17, ZŠ Boskovice 9. května 8

okres Blansko

Kontaktní osoba:  Mgr. Anna Sládková

Tel: 776699668

e-mail:  sladan.17@seznam.cz

Přílohy: Org.inf. Pythagoriáda-18-19

               Seznam žáků nomin. do OK M soutěže-18-19

               Pythagoriada_propozice_2018_19

                 OŘ - Pythagoriáda

Soutěžící

Celkem: 48
Jméno Hodnocení
1. Ochmanský Vojtěch
body: 13,00
úspěšný: Ano
1. Kala Ondřej
body: 13,00
úspěšný: Ano
2. Vyroubalová Kateřina
body: 12,00
úspěšný: Ano
2. Dobrovský Michal
body: 12,00
úspěšný: Ano
3. Houdek Tomáš
body: 11,00
úspěšný: Ano
4. Kotlán Matyáš
body: 10,00
úspěšný: Ano
4. Zemánek David
body: 10,00
úspěšný: Ano
5. Zhořová Petra
body: 9,00
úspěšný: Ne
5. Kopalová Anna
body: 9,00
úspěšný: Ne
5. Žižka Vojtěch
body: 9,00
úspěšný: Ne
5. Nekouš Vojtěch
body: 9,00
úspěšný: Ne
5. Pořízka Vilém
body: 9,00
úspěšný: Ne
6. Musilová Magdaléna
body: 8,00
úspěšný: Ne
6. Odehnal Tomáš
body: 8,00
úspěšný: Ne
6. Kaderka Miroslav
body: 8,00
úspěšný: Ne
6. Štěpán Dalibor
body: 8,00
úspěšný: Ne
6. Kostíková Viktorie
body: 8,00
úspěšný: Ne
6. Chmela Jan
body: 8,00
úspěšný: Ne
6. Řeháková Hana
body: 8,00
úspěšný: Ne
7. Šebek Adam
body: 7,00
úspěšný: Ne
7. Konečný Martin
body: 7,00
úspěšný: Ne
7. Dinh Nguen Thuy Trang
body: 7,00
úspěšný: Ne
7. Vojta Jiří
body: 7,00
úspěšný: Ne
7. Rozkošná Zuzana
body: 7,00
úspěšný: Ne
7. Plchová Klára
body: 7,00
úspěšný: Ne
7. Sedlák Lukáš
body: 7,00
úspěšný: Ne
7. Grimová Valérie
body: 7,00
úspěšný: Ne
7. Kozohorská Adéla
body: 7,00
úspěšný: Ne
8. Vašíček Jan
body: 6,00
úspěšný: Ne
8. Vítek Matyáš
body: 6,00
úspěšný: Ne
8. Mikulášek Adam
body: 6,00
úspěšný: Ne
8. Skuda Maxmilián Ladislav
body: 6,00
úspěšný: Ne
8. Šindelářová Adéla
body: 6,00
úspěšný: Ne
8. Peňáz Mirek
body: 6,00
úspěšný: Ne
9. Petr David
body: 5,00
úspěšný: Ne
9. Hudec Lukáš
body: 5,00
úspěšný: Ne
9. Hejč Rostislav
body: 5,00
úspěšný: Ne
9. Röhrerová Johana
body: 5,00
úspěšný: Ne
9. Nováková Sylvie
body: 5,00
úspěšný: Ne
10. Králová Magdalena
body: 4,00
úspěšný: Ne
10. Šašinka Josef
body: 4,00
úspěšný: Ne
10. Nespala Štěpán
body: 4,00
úspěšný: Ne
10. Štěpánek Jan
body: 4,00
úspěšný: Ne
10. Tesař Jakub
body: 4,00
úspěšný: Ne
11. Strýček Jan
body: 3,00
úspěšný: Ne
12. Kovář Jakub
body: 2,00
úspěšný: Ne
12. Mihola Štěpán
body: 2,00
úspěšný: Ne
13. Čížková Kateřina
body: 1,00
úspěšný: Ne