Chemická olympiáda kategorie: B

Krajské kolo

Koordinátor kola:
Stav:
nominace
Termín přihlášek:
10.04.2019
Termín konání:
26.04.2019
Čas prezence:
8:15 - 8:45
Místo konání:
v jednání

Jihomoravský kraj

Kontaktní osoba:

Mgr. Zdeňka Antonovičová

SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno

tel.: 549 524 124, 723 368 276

e-mail: zdenka@luzanky.cz

Pozvánka - KK ChO, kat. B, 26.4.2019 

Vážení vyučující,

do krajského kola Chemické olympiády kat. B postupují vítězové školních kol, kteří jsou zároveň úspěšní řešitelé (získali ve školním kole min. 80 bodů) a dále úspěšní řešitelé, kteří získali ve školním kole 135 a více bodů.

Z kapacitním důvodů jsou pozváni z každé školy max. 3 studenti.

Nominovaným žákům blahopřejeme k postupu a prosíme ředitele škol, aby níže uvedené soutěžící uvolnili dne 26.4.2019 v době od 8 do 15 hodin z vyučování.

Předem děkujeme za potvrzení účasti Vašeho studenta v krajském kole CHO, kat B, do 24.4.2019.

Mgr. Zdeňka Antonovičová

tajemnice komise CHO

 

Soutěžící

Celkem: 32
Jméno Hodnocení
. Benko David
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Slámová Hana
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Gešková Zuzana
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Havlásek Martin
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Lengál Tomáš
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Kosíková Hana
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Zapletalová Ema
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Škarecká Veronika
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Horková Michaela
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Vyčítal Jan
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Schimmer Jakub
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Matějková Anna
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Huberová Monika
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Ševčík Filip
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Vlk Maxmilián
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Čotek Michal
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Malý Petr
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Zajícová Lucie
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Hrubý Vilém
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Škrhák Marek
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Gágyorová Lucie
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Volejníček Lukáš
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Mudrák Roman
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Nečas Jakub
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Zemene Karolína
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Obořil Jan
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Horák Matěj
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Rapcová Adéla
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Svoboda Martin
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Janeček František
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Svobodník Libor
body: 0,00
úspěšný: Ne
. Brdečko Ondřej
body: 0,00
úspěšný: Ne

Krajská kola

Školní kola

Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
Gymnázium Rájec-Jestřebí, obecně prospěšná společnost
Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace
Gymnázium T. G. Masaryka, Hustopeče, Dukelské náměstí 7, příspěvková organizace
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace