Chemická olympiáda kategorie: B

Krajské kolo

Koordinátor kola:
Stav:
nominace
Termín přihlášek:
10.04.2019
Termín konání:
26.04.2019
Čas prezence:
8:15 - 8:45
Místo konání:
Gymnázium Křenová 36, Brno
https://goo.gl/maps/GfW73tnA8xrxAykS9

Jihomoravský kraj

Kontaktní osoba:

Mgr. Zdeňka Antonovičová

SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno

tel.: 549 524 124, 723 368 276

e-mail: zdenka@luzanky.cz

Pozvánka - KK ChO, kat. B, 26.4.2019 

Vážení vyučující,

do krajského kola Chemické olympiády kat. B postupují vítězové školních kol, kteří jsou zároveň úspěšní řešitelé (získali ve školním kole min. 80 bodů) a dále úspěšní řešitelé, kteří získali ve školním kole 135 a více bodů.

Z kapacitním důvodů jsou pozváni z každé školy max. 3 studenti.

Nominovaným žákům blahopřejeme k postupu a prosíme ředitele škol, aby níže uvedené soutěžící uvolnili dne 26.4.2019 v době od 8 do 15 hodin z vyučování.

Předem děkujeme za potvrzení účasti Vašeho studenta v krajském kole CHO, kat B, do 24.4.2019.

Mgr. Zdeňka Antonovičová

tajemnice komise CHO

 

Soutěžící

Celkem: 31
Jméno Hodnocení
1. Schimmer Jakub
body: 96,00
úspěšný: Ano
2. Vyčítal Jan
body: 94,00
úspěšný: Ano
3. Kosíková Hana
body: 92,50
úspěšný: Ano
4. Zemene Karolína
body: 90,00
úspěšný: Ano
5. Slámová Hana
body: 87,00
úspěšný: Ano
6. Volejníček Lukáš
body: 85,00
úspěšný: Ano
7. Matějková Anna
body: 81,25
úspěšný: Ano
8. Roubal Šimon
body: 79,50
úspěšný: Ano
9. Nečas Jakub
body: 76,00
úspěšný: Ano
10. Čotek Michal
body: 74,00
úspěšný: Ano
11. Janeček František
body: 73,75
úspěšný: Ano
12. Horák Matěj
body: 73,50
úspěšný: Ano
13. Vlk Maxmilián
body: 70,75
úspěšný: Ano
14. Svoboda Martin
body: 61,00
úspěšný: Ano
15. Gágyorová Lucie
body: 58,00
úspěšný: Ano
16. Ševčík Filip
body: 57,50
úspěšný: Ano
17. Brdečko Ondřej
body: 55,00
úspěšný: Ano
18. Lengál Tomáš
body: 48,00
úspěšný: Ne
19. Černák Filip
body: 47,00
úspěšný: Ne
20. Rapcová Adéla
body: 44,00
úspěšný: Ne
21. Huberová Monika
body: 43,75
úspěšný: Ne
22. Škarecká Veronika
body: 42,50
úspěšný: Ne
23. Havlásek Martin
body: 41,25
úspěšný: Ne
24. Gešková Zuzana
body: 40,50
úspěšný: Ne
25. Horková Michaela
body: 40,00
úspěšný: Ne
26. Malý Petr
body: 39,50
úspěšný: Ne
27. Zapletalová Ema
body: 39,00
úspěšný: Ne
28. Škrhák Marek
body: 36,50
úspěšný: Ne
29. Svobodník Libor
body: 33,50
úspěšný: Ne
30. Benko David
body: 33,00
úspěšný: Ne
31. Zajícová Lucie
body: 19,00
úspěšný: Ne

Krajská kola

Školní kola

Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
Gymnázium Rájec-Jestřebí, obecně prospěšná společnost
Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace
Gymnázium T. G. Masaryka, Hustopeče, Dukelské náměstí 7, příspěvková organizace
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace