Chemická olympiáda kategorie: C

Krajské kolo

Koordinátor kola:
Stav:
v přípravě
Termín přihlášek:
15.03.2019
Termín konání:
04.04.2019
Čas prezence:
8:15 - 8:45
Místo konání:
VUT Brno, Fakulta chemická, Purkyňova 118, Brno
https://goo.gl/maps/5jcy6vhWM4t

Jihomoravský kraj

Kontaktní osoba:

Mgr. Zdeňka Antonovičová

SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno

tel.: 549 524 124, 723 368 276

e-mail: zdenka@luzanky.cz

Pozvánka - KK ChO, kat. C, 4.4.2019

Vážení vyučující,

do krajského kola Chemické olympiády kat. C postupují vítězové školních kol, kteří jsou zároveň úspěšní řešitelé (získali ve školním kole min.80 bodů) a dále úspěšní řešitelé, kteří získali ve školním kole 131,5 a více bodů.

Z kapacitním důvodů jsou pozváni z každé školy max. 3 studenti.

Nominovaným žákům blahopřejeme k postupu a prosíme ředitele škol, aby níže uvedené soutěžící uvolnili dne 4.4.2019 v době od 8 do 15 hodin z vyučování.

Předem děkujeme za potvrzení účasti Vašeho studenta v krajském kole CHO, kat C, do 1.4.2019.

Mgr. Zdeňka Antonovičová

tajemnice komise CHO

 

 

 

Soutěžící

Celkem: 44
Jméno Hodnocení
1. Kosíková Hana
body: 87,75
úspěšný: Ano
2. Zemene Karolína
body: 85,25
úspěšný: Ano
3. Slámová Hana
body: 77,50
úspěšný: Ano
4. Volejníček Lukáš
body: 74,00
úspěšný: Ano
5. Mlečka Martin
body: 73,00
úspěšný: Ano
6. Kozel Jakub
body: 72,50
úspěšný: Ano
7. Sendlerová Nela
body: 71,00
úspěšný: Ano
8. Jílková Karolína
body: 70,00
úspěšný: Ano
9. Skoták Vít
body: 69,50
úspěšný: Ano
10. Matuška Jindřich
body: 69,00
úspěšný: Ano
11. Koňárek Jakub
body: 67,50
úspěšný: Ano
12. Ambrozková Magdalena
body: 66,05
úspěšný: Ano
13. Jaroš Michal
body: 65,75
úspěšný: Ano
14. Čotek Michal
body: 65,75
úspěšný: Ne
15. Čupr Matyáš
body: 65,25
úspěšný: Ne
16. Wünsche Oliver
body: 65,25
úspěšný: Ano
17. Vacek Martin
body: 64,50
úspěšný: Ano
18. Křapová Eliška
body: 62,75
úspěšný: Ano
19. Rozsypal Martin
body: 62,00
úspěšný: Ano
20. Láníček Matyáš
body: 61,45
úspěšný: Ne
21. Streit Jaroslav
body: 57,25
úspěšný: Ano
22. Dolníček Roman
body: 56,75
úspěšný: Ano
23. Procházka Michael
body: 56,25
úspěšný: Ne
24. Oršel Jiří
body: 55,75
úspěšný: Ano
24. Svozilová Markéta
body: 50,00
úspěšný: Ano
25. Vlk Maxmilián
body: 55,25
úspěšný: Ano
26. Kratochvíla Miroslav
body: 54,75
úspěšný: Ano
27. Janská Barbora
body: 53,50
úspěšný: Ano
28. Vala Ondřej
body: 53,50
úspěšný: Ano
29. Hamplová Gabriela
body: 52,25
úspěšný: Ano
30. Krška Adam
body: 52,25
úspěšný: Ano
31. Vavřík Jakub
body: 51,75
úspěšný: Ne
32. Černák Filip
body: 51,50
úspěšný: Ano
33. Solaříková Aneta
body: 50,25
úspěšný: Ano
35. Juda David
body: 45,25
úspěšný: Ne
36. Henzl Jakub
body: 44,25
úspěšný: Ne
37. Tarabová Marie
body: 44,25
úspěšný: Ne
38. Kalenda Jan
body: 43,75
úspěšný: Ne
39. Weizer Adam
body: 41,75
úspěšný: Ne
40. Jíra Vítězslav
body: 38,75
úspěšný: Ne
41. Zajíček Jan
body: 35,75
úspěšný: Ne
42. Jírovcová Ester
body: 33,00
úspěšný: Ne
43. Vorožbjanská Gabriela
body: 25,00
úspěšný: Ne
44. Veselá Vendula
body: 25,00
úspěšný: Ne

Krajská kola

Školní kola

Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
Gymnázium Rájec-Jestřebí, obecně prospěšná společnost
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
Gymnázium J. G. Mendela a jeho zařízení a Základní umělecká škola, školská právnická osoba
Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková or
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola