Chemická olympiáda kategorie: D

Krajské kolo

Koordinátor kola:
Stav:
v přípravě
Termín přihlášek:
11.03.2019
Termín konání:
21.03.2019
Čas prezence:
8:30 - 8:45
Místo konání:
SPŠ chemická Brno, Vranovská 65

Jihomoravský kraj

Kontaktní osoba:

Mgr. Zdeňka Antonovičová

SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno

tel.: 549 524 124, 723 368 276

e-mail: zdenka@luzanky.cz

Pozvánka - KK CHO, kat. D, 21.3.2019

Výsledkovka-kraj- CHO - D 2019

Děkujeme všem okresním komisím za včas dodané výsledky okresních kol.

Do krajského kola postupují vítězové okresních kol a dále úspěšní řešitelé okresních kol podle počtu dosažených bodů (všichni další účastníci okresních kol byli seřazeni podle dosažených výsledků), do maximálního počtu 30 účastníků krajského kola.

Poznámka: úspěšný řešitel  je ten žák, který v okresním kole získal 50% z max. možného bodového zisku, tj. 50 bodů,

Při rovnosti bodů ve okresním kole rozhoduje teoretickác část okresního kola

Informace k bodovému hodnocení krajského kola:

při rovnosti celkového počtu bodů získává lepší umístění soutěžící, který má lepší bodové hodnocení teoretické části, v případě rovnosti bodů získaných v teoretické i praktické části, rozhoduje o pořadí los.

 

Soutěžící

Celkem: 29
Jméno Hodnocení
1. Kalábová Petra
body: 99,50
úspěšný: Ano
2. Sochor Jakub
body: 98,00
úspěšný: Ano
3. Zugárek Ondřej
body: 97,50
úspěšný: Ano
4. Schimmerová Alice
body: 96,50
úspěšný: Ano
5. Konečná Barbora
body: 96,50
úspěšný: Ano
6. Soural Josef
body: 96,00
úspěšný: Ano
7. Valach Denny
body: 95,75
úspěšný: Ano
8. Kovář Martin
body: 95,00
úspěšný: Ano
10. Zukal David
body: 94,50
úspěšný: Ano
10. Koňárek Jakub
body: 94,50
úspěšný: Ano
11. Vlček Petr
body: 94,00
úspěšný: Ano
12. Kopečná Kamila
body: 93,00
úspěšný: Ano
13. Kopecká Petra
body: 91,50
úspěšný: Ano
14. Králík Ondřej
body: 91,50
úspěšný: Ano
15. Genčur Jakub
body: 91,25
úspěšný: Ano
16. Ehl Ondřej
body: 91,00
úspěšný: Ano
17. Doležalová Kateřina
body: 91,00
úspěšný: Ano
18. Urban Tomáš
body: 91,00
úspěšný: Ano
19. Slonek Petr
body: 90,50
úspěšný: Ano
20. Dočekal Robin
body: 88,00
úspěšný: Ano
21. Hykl Ondřej
body: 88,00
úspěšný: Ano
22. Gajárková Barbora
body: 82,25
úspěšný: Ano
23. Kavalec Martin
body: 81,75
úspěšný: Ano
24. Kumanová Natálie
body: 81,50
úspěšný: Ano
25. Trmač Vojtěch
body: 81,50
úspěšný: Ano
26. Kalvodová Jana
body: 80,50
úspěšný: Ano
27. Leinveberová Dita
body: 76,00
úspěšný: Ano
28. Ambrozková Markéta
body: 67,00
úspěšný: Ano
29. Kožínová Kristýna
body: 60,50
úspěšný: Ano