Chemická olympiáda kategorie: D

Okresní kolo

Koordinátor kola:
Pořadatel:
Stav:
v přípravě
Termín přihlášek:
18.02.2019
Termín konání:
05.03.2019
Čas prezence:
7.30-8.00
Místo konání:
SPŠ Chemická, Vranovská 65, Brno

Okres Brno - venkov

OŘ Chemická olympiáda

S sebou žáci: přezůvky, plášť, hadr, kalkulačka, psací potřeby, jednosměrnou jízdenku k proplacení. Sebou také přinesete opravené práce školního kola.

Malé občerstvení bude zajištěno.

Na SPŠ chemickou se dostanete tramvajovou linkou č.4 od hlavního nádraží směr Obřany, vystoupíte na zastávce Vozovna Husovice, dále po ulici Jilemnického asi sto metrů.

O postupu do okr. kola si rozhoduje škola sama, mělo by být aspoň 50% bodů na test.

Upozorňujeme školy, že z každé školy se mohou zúčastnit  maximálně 3 soutěžící (vzhledem ke kapacitě laboratoří).

Předpokládaný konec ve 13:00 hod.

Soutěžící

Celkem: 25
Jméno Hodnocení
1. Doležalová Kateřina
body: 92,00
úspěšný: Ano
2. Kalábová Petra
body: 87,50
úspěšný: Ano
3. Schimmerová Alice
body: 85,50
úspěšný: Ano
4. Kavalec Martin
body: 83,00
úspěšný: Ano
5. Králík Ondřej
body: 81,50
úspěšný: Ano
6. Kožínová Kristýna
body: 80,80
úspěšný: Ano
7. Kalvodová Jana
body: 80,00
úspěšný: Ano
8. Sajvaldová Libuše
body: 72,50
úspěšný: Ano
9. Baláš Štěpán
body: 72,00
úspěšný: Ano
10. Koudelková Anna
body: 71,50
úspěšný: Ano
11. Drlíková Anna
body: 71,00
úspěšný: Ano
12. Eibel Vojtěch
body: 69,00
úspěšný: Ano
13. Soukopová Lucie
body: 68,00
úspěšný: Ano
14. Strnadová Anna
body: 67,50
úspěšný: Ano
14. Remešová Alžběta
body: 67,50
úspěšný: Ano
15. Mikesková Karolína
body: 66,50
úspěšný: Ano
16. Kalina Jaroslav
body: 66,50
úspěšný: Ano
17. Růžička Vojtěch
body: 64,00
úspěšný: Ano
18. Smolka Daniel
body: 62,50
úspěšný: Ano
19. Lastomirská Alexandra
body: 61,00
úspěšný: Ano
20. Vaněk Jonáš
body: 55,80
úspěšný: Ano
21. Malásek Lukáš
body: 51,20
úspěšný: Ano
22. Smotrilová Kateřina
body: 49,60
úspěšný: Ne
23. Balšínek Matyáš
body: 46,00
úspěšný: Ne
24. CigáŇová Kateřina
body: 44,00
úspěšný: Ne