Chemická olympiáda kategorie: D

Školní kolo

Koordinátor kola:
Stav:
uzavřeno
Termín přihlášek:
07.02.2019
Termín konání:
18.02.2019
Čas prezence:
8:00
Místo konání:
ZŠ Letovice, Komenského 5

Základní škola Letovice, příspěvková organizace

Soutěžící

Celkem: 2
Jméno Hodnocení
1. Dočekal Robin
body: 154
úspěšný: Ano
2. Leinveberová Dita
body: 136
úspěšný: Ano

Nadřízené kolo

Okres Blansko

Školní kola

Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
Základní škola, Veverská Bítýška, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
Gymnázium a Střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
Základní škola Dubňany, příspěvková organizace
Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace, školní kolo
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace
Gymnázium T. G. Masaryka, Hustopeče, Dukelské náměstí 7, příspěvková organizace
Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace
Gymnázium Rájec-Jestřebí, obecně prospěšná společnost
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Velké Opatovice, příspěvková organizace
Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka, Brno, Botanická 70, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Benešov, okres Blansko, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569
Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková or
Základní škola a mateřská škola Brno, Husova 17, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Gajdošova 3
Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Svážná 9, příspěvková organizace
Gymnázium J. G. Mendela a jeho zařízení a Základní umělecká škola, školská právnická osoba
Základní škola, Brno, Labská 27, příspěvková organizace
I. Německé zemské gymnasium, základní škola a mateřská škola, o.p.s.
Toto je nejnižší kolo, další podřízená kola nejsou.