Matematická olympiáda kategorie: Z6 - základní školy pro 6. třídy

Okresní kolo

Koordinátor kola:
Termín přihlášek:
26.03.2019
Termín konání:
09.04.2019
Čas prezence:
8.30 - 9. 00
Místo konání:
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17, ZŠ Boskovice 9. května 8

okres Blansko

Kontaktní osoba: Mgr. Anna Sládková

                              e-mail: sladan.17@seznam.cz

                               tel: 776699668

 Organizační informace k MO 18-19

Seznam žáků nomin. do OK M soutěže-18-19

Soutěžící

Celkem: 44
Jméno Hodnocení
1. Novotný Vítek
body: 18,00
úspěšný: Ano
1. Procházková Marcela
body: 18,00
úspěšný: Ano
1. Ženata Metoděj
body: 18,00
úspěšný: Ano
2. Mikula Martin
body: 17,00
úspěšný: Ano
3. Svobodová Anežka
body: 15,00
úspěšný: Ano
4. Klíma Tomáš
body: 14,00
úspěšný: Ano
4. Kratochvílová Anna
body: 14,00
úspěšný: Ano
5. Nikel Richard
body: 12,00
úspěšný: Ano
5. Křivánek Matěj
body: 12,00
úspěšný: Ano
5. Halászová Anna
body: 12,00
úspěšný: Ano
5. Novotný Václav
body: 12,00
úspěšný: Ano
5. Dvořáčková Klára
body: 12,00
úspěšný: Ano
5. Půlkrábek Vojtěch
body: 12,00
úspěšný: Ano
6. Ruby Štěpán
body: 11,00
úspěšný: Ano
6. Pokorný Tomáš
body: 11,00
úspěšný: Ano
7. Valíčková Natálie
body: 9,00
úspěšný: Ano
8. Sedláková Rozárie
body: 8,00
úspěšný: Ne
8. Kvasnicová Tereza
body: 8,00
úspěšný: Ne
9. Kuběna Lukáš
body: 7,00
úspěšný: Ne
10. Káčeriková Zuzana
body: 6,00
úspěšný: Ne
10. Kakáč Jiří
body: 6,00
úspěšný: Ne
10. Havelková Michaela
body: 6,00
úspěšný: Ne
10. Ječný Jiří
body: 6,00
úspěšný: Ne
10. Šeďová Natálie
body: 6,00
úspěšný: Ne
11. Leinveberová Aneta
body: 5,00
úspěšný: Ne
11. Hock Marek
body: 5,00
úspěšný: Ne
11. Kalasová Michaela
body: 5,00
úspěšný: Ne
11. Novotná Nela
body: 5,00
úspěšný: Ne
12. Dvořan Bartoloměj
body: 4,00
úspěšný: Ne
12. Hrazdirová Tereza
body: 4,00
úspěšný: Ne
13. Šlégrová Kristýna
body: 3,00
úspěšný: Ne
14. Švehlová Jana
body: 2,00
úspěšný: Ne
15. Suchá Jana
body: 1,00
úspěšný: Ne
15. Němcová Kateřina
body: 1,00
úspěšný: Ne
15. Stloukal Adam
body: 1,00
úspěšný: Ne
15. Beránková Markéta
body: 1,00
úspěšný: Ne
15. Vintrová Karolína
body: 1,00
úspěšný: Ne
16. Kučera Dominik
body: 0,00
úspěšný: Ne
16. Leinveberová Soňa
body: 0,00
úspěšný: Ne
16. Prudká Simona
body: 0,00
úspěšný: Ne
16. Fadrná Lucie
body: 0,00
úspěšný: Ne
16. Šlégrová Barbora
body: 0,00
úspěšný: Ne
16. Reková Anna
body: 0,00
úspěšný: Ne
16. Vašková Klára
body: 0,00
úspěšný: Ne