Matematická olympiáda kategorie: Z6 - základní školy pro 6. třídy

Okresní kolo

Koordinátor kola:
Stav:
vyúčtování
Termín přihlášek:
15.03.2019
Termín konání:
09.04.2019
Čas prezence:
8.00 - 8.30 hod.
Místo konání:
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3

okres Znojmo

Kontaktní osoba: Mgr. Romana Loydová

Základní škola, Znojmo, Mládeže 3

tel.: 515 224 765

e-mail: loydova@zsmladeze.cz

www.math.muni.cz/mo

POZOR  ZMĚNA: 

OKRESNÍ  KOLO  SE  USKUTEČNÍ  NA  ZÁKLADNÍ ŠKOLE,  ZNOJMO,  MLÁDEŽE  3.

 

Přílohy:

OŘ Matematická olympiáda

MO Z6,Z7,Z8-informace

Výsledky OK MO 2018-19,kat. Z6

Soutěžící

Celkem: 43
Jméno Hodnocení
1. Sovová Radka
body: 16,00
úspěšný: Ano
2. Kolář Jan
body: 15,00
úspěšný: Ano
3. Suchý František
body: 14,00
úspěšný: Ano
3. Poláková Lucie
body: 14,00
úspěšný: Ano
4. Schaur Roman
body: 13,00
úspěšný: Ano
4. Kozáková Daniela
body: 13,00
úspěšný: Ano
5. Sedláček Tomáš
body: 12,00
úspěšný: Ano
5. Havlíčková Lucie
body: 12,00
úspěšný: Ano
6. Varaja Josef
body: 10,00
úspěšný: Ano
6. Auerová Karolína
body: 10,00
úspěšný: Ano
7. Chlupová Kateřina
body: 7,00
úspěšný: Ne
7. Burda Jakub
body: 7,00
úspěšný: Ne
8. Skalková Jana
body: 6,00
úspěšný: Ne
8. Relich Michal
body: 6,00
úspěšný: Ne
8. Konvička Martin
body: 6,00
úspěšný: Ne
8. Kožíšková Barbora
body: 6,00
úspěšný: Ne
8. Hrdinová Magdaléna
body: 6,00
úspěšný: Ne
8. Gabrielová Barbora
body: 6,00
úspěšný: Ne
8. Krátký Jiří
body: 6,00
úspěšný: Ne
8. Bosáková Eliška
body: 6,00
úspěšný: Ne
9. Meixnerová Valentýna
body: 5,00
úspěšný: Ne
9. Karpačeva Hana
body: 5,00
úspěšný: Ne
9. Jurásková Natálie
body: 5,00
úspěšný: Ne
10. Tomášková Valerie
body: 4,00
úspěšný: Ne
10. Pitourová Marie
body: 4,00
úspěšný: Ne
10. Podsklan Ondřej
body: 4,00
úspěšný: Ne
10. Frey Antonín
body: 4,00
úspěšný: Ne
10. Peřinková Vanessa
body: 4,00
úspěšný: Ne
10. Slabihoudková Hana
body: 4,00
úspěšný: Ne
10. Křupal René
body: 4,00
úspěšný: Ne
11. Pop Daniel
body: 3,00
úspěšný: Ne
11. Pouzar Pavel
body: 3,00
úspěšný: Ne
11. Volfová Marie Anna
body: 3,00
úspěšný: Ne
11. Pecová Lucie
body: 3,00
úspěšný: Ne
12. Vostrejš Petr
body: 2,00
úspěšný: Ne
12. Svoboda Marek
body: 2,00
úspěšný: Ne
12. Bartůňková Michaela
body: 2,00
úspěšný: Ne
12. Hanzalová Anna
body: 2,00
úspěšný: Ne
13. Šušková Michaela
body: 0,00
úspěšný: Ne
13. Smutná Natálie
body: 0,00
úspěšný: Ne
13. Molnár David
body: 0,00
úspěšný: Ne
13. Mirošová Aneta
body: 0,00
úspěšný: Ne
13. Macharová Eliška
body: 0,00
úspěšný: Ne