Matematická olympiáda kategorie: Z6 - základní školy pro 6. třídy

Základní škola, Znojmo, Mládeže 3

Soutěžící

Celkem: 9
Jméno Hodnocení
1. Karpačeva Hana
body: 0,00
úspěšný: Ano
2. Kožíšková Barbora
body: 0,00
úspěšný: Ano
3. Gabrielová Barbora
body: 0,00
úspěšný: Ano
4. Vostrejš Petr
body: 0,00
úspěšný: Ano
5. Smutná Natálie
body: 0,00
úspěšný: Ano
6. Slabihoudková Hana
body: 0,00
úspěšný: Ano
7. Hanzalová Anna
body: 0,00
úspěšný: Ano
8. Moltašová Eva
body: 0,00
úspěšný: Ano
9. Schwarz Petr
body: 0,00
úspěšný: Ano

Nadřízené kolo

okres Znojmo

Školní kola

Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková or
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
Základní škola Bučovice 711, příspěvková organizace
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola, Božice, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brankovice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
Základní škola, Brno, Holzova 1, příspěvková organizace
Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
ZŠ Brno, Novoměstská
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Olbramovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Jevišovice, okres Znojmo
Základní škola Brno, Úvoz 55, příspěvková organizace
Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Drásov, příspěvková organizace
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
Základní škola Rosice, okres Brno-venkov
Základní škola Brno, Horní 16, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Višňové, okres Znojmo, příspěvková organizace
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Křtiny
Základní škola a Mateřská škola Brno, Merhautova 37, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Kneslova 28, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Nedvědice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice
Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
Základní škola Velké Opatovice, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Svatobořice-Mistřín, okres Hodonín, příspěvková organizace
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
Základní škola Újezd u Brna, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace
Základní škola Velké Pavlovice okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Ostrov u Macochy, příspěvková organizace
Základní škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Václava Havla Žďárec, okres Brno-venkov
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Strážnice, Školní 283, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola Blansko, Erbenova 13
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Bosonožská 9, příspěvková organizace
Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Tvrdonice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Benešov, okres Blansko, příspěvková organizace
Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizace
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Pramínek, o. p. s.
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Blansko, Dvorská 26
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
Základní škola a Mateřská škola Viničné Šumice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Kanice, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace
Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola, Zbraslav, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace
AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace
Toto je nejnižší kolo, další podřízená kola nejsou.