Matematická olympiáda kategorie: Z8 - základní školy pro 8. třídy

Okresní kolo

Koordinátor kola:
Stav:
v přípravě
Termín přihlášek:
26.03.2019
Termín konání:
09.04.2019
Čas prezence:
8:30
Místo konání:
Gymnázium Brno - Řečkovice, T. Novákové 2
https://goo.gl/maps/7cWiGJ4N9WT2

okres Brno - město

Kontaktní osoba:

Mgr. Marek Filouš

Gymnázium Brno - Řečkovice

tel: 541 225 411

e-mail: filous@gyrec.cz

Harmonogram 2018-2019

Výsledková listina městského kola MO Z8 68. ročník

Soutěžící

Celkem: 195
Jméno Hodnocení
1. Krejčí Tereza
body: 18,00
úspěšný: Ano
1. Genčur Šimon
body: 18,00
úspěšný: Ano
2. Hrnčárek Adam
body: 17,00
úspěšný: Ano
2. Kramná Alžběta
body: 17,00
úspěšný: Ano
3. Sedláková Ema
body: 16,00
úspěšný: Ano
4. Dvořáček Michal
body: 15,00
úspěšný: Ano
4. Hrnčířová Ráchel Uma
body: 15,00
úspěšný: Ano
4. Podešvová Barbora
body: 15,00
úspěšný: Ano
4. Materna Richard
body: 15,00
úspěšný: Ano
4. Maloň Antonín
body: 15,00
úspěšný: Ano
4. Tajovský Matěj
body: 15,00
úspěšný: Ano
5. Jurtíková Zuzana
body: 14,00
úspěšný: Ano
6. Dlabola Eduard
body: 13,00
úspěšný: Ano
6. Zápeca Matyáš
body: 13,00
úspěšný: Ano
6. Váša Martin
body: 13,00
úspěšný: Ano
6. Dominiková Kristýna
body: 13,00
úspěšný: Ano
6. Matula Jakub
body: 13,00
úspěšný: Ano
7. Jurášek Radim
body: 12,00
úspěšný: Ano
7. Glozar Petr
body: 12,00
úspěšný: Ano
7. Halva Marek
body: 12,00
úspěšný: Ano
7. Chaloupková Jana
body: 12,00
úspěšný: Ano
7. Bryšová Helena
body: 12,00
úspěšný: Ano
7. Pěchová Anna
body: 12,00
úspěšný: Ano
8. Faja Vilém
body: 11,00
úspěšný: Ano
8. Vondráček Daniel
body: 11,00
úspěšný: Ano
8. Chovančík Matyáš
body: 11,00
úspěšný: Ano
8. Ziembová Andrea
body: 11,00
úspěšný: Ano
9. Vlach Vít
body: 10,00
úspěšný: Ano
9. Šustrová Tereza
body: 10,00
úspěšný: Ano
9. Wochová Petra
body: 10,00
úspěšný: Ano
9. Hanák Ondřej
body: 10,00
úspěšný: Ano
9. Šťovíček Martin
body: 10,00
úspěšný: Ano
9. Blažek Tomáš
body: 10,00
úspěšný: Ano
9. Straka Matyáš
body: 10,00
úspěšný: Ano
10. Jedlička Marek
body: 9,00
úspěšný: Ano
10. Meloun Filip
body: 9,00
úspěšný: Ano
10. Šlégr Patrik
body: 9,00
úspěšný: Ano
10. Foltýn Ctibor
body: 9,00
úspěšný: Ano
10. Zamazal Matěj
body: 9,00
úspěšný: Ano
10. Račanský Matěj
body: 9,00
úspěšný: Ano
11. Peterka David
body: 8,00
úspěšný: Ne
11. Rada Štěpán
body: 8,00
úspěšný: Ne
11. Schlaghamerská Iva
body: 8,00
úspěšný: Ne
11. Jurášek Michal
body: 8,00
úspěšný: Ne
11. Špalková Barbora
body: 8,00
úspěšný: Ne
11. Chlup Tomáš
body: 8,00
úspěšný: Ne
11. Chu Hai Anh
body: 8,00
úspěšný: Ne
11. Lepka Matyáš
body: 8,00
úspěšný: Ne
11. Baranová Simona
body: 8,00
úspěšný: Ne
11. Puchýř David
body: 8,00
úspěšný: Ne
12. Andrašina Matěj
body: 7,00
úspěšný: Ne
12. Slavata Adam
body: 7,00
úspěšný: Ne
12. David Marek
body: 7,00
úspěšný: Ne
12. Nezval Filip
body: 7,00
úspěšný: Ne
12. Zeman Marek
body: 7,00
úspěšný: Ne
12. Saxl Štěpán
body: 7,00
úspěšný: Ne
12. Valenta Erik
body: 7,00
úspěšný: Ne
12. Zonygová Eliška
body: 7,00
úspěšný: Ne
12. Janíková Kateřina
body: 7,00
úspěšný: Ne
12. Karpíšková Veronika
body: 7,00
úspěšný: Ne
12. Pluháček Adam
body: 7,00
úspěšný: Ne
12. Bauerová Veronika
body: 7,00
úspěšný: Ne
12. Vojta Jan
body: 7,00
úspěšný: Ne
12. Richterová Ludmila
body: 7,00
úspěšný: Ne
12. Kostruh Jan
body: 7,00
úspěšný: Ne
12. Němec Michal
body: 7,00
úspěšný: Ne
12. Konečná Eliška
body: 7,00
úspěšný: Ne
12. Ježková Kristýna
body: 7,00
úspěšný: Ne
12. Havlát Radek
body: 7,00
úspěšný: Ne
12. Kvoch Vojtěch
body: 7,00
úspěšný: Ne
12. Koksová Natálie
body: 7,00
úspěšný: Ne
12. Kovář Ondřej
body: 7,00
úspěšný: Ne
12. Pecháček Vratislav
body: 7,00
úspěšný: Ne
13. Kumprechtová Kateřina
body: 6,00
úspěšný: Ne
13. Škrob Jan
body: 6,00
úspěšný: Ne
13. Klimpar Filip
body: 6,00
úspěšný: Ne
13. Poláček Marek
body: 6,00
úspěšný: Ne
13. Roček David
body: 6,00
úspěšný: Ne
13. Meloun Jakub
body: 6,00
úspěšný: Ne
13. Buš František
body: 6,00
úspěšný: Ne
13. Konečná Karolína
body: 6,00
úspěšný: Ne
13. Sekanina Ondřej
body: 6,00
úspěšný: Ne
13. Šimíček Ondřej
body: 6,00
úspěšný: Ne
13. Mc Sweeney David
body: 6,00
úspěšný: Ne
13. Vítek Martin
body: 6,00
úspěšný: Ne
13. Barteček Tomáš
body: 6,00
úspěšný: Ne
13. Krasnova Darina
body: 6,00
úspěšný: Ne
13. Šmak Karel
body: 6,00
úspěšný: Ne
13. Havránek Ondřej
body: 6,00
úspěšný: Ne
13. Šimperová Soňa
body: 6,00
úspěšný: Ne
13. Müller Mikuláš
body: 6,00
úspěšný: Ne
13. Vostal Daniel
body: 6,00
úspěšný: Ne
13. Pokorný Matěj
body: 6,00
úspěšný: Ne
13. Halámek Tomáš
body: 6,00
úspěšný: Ne
13. Mládková Jana
body: 6,00
úspěšný: Ne
13. Šponer Teodor
body: 6,00
úspěšný: Ne
14. Koupá Tereza
body: 5,00
úspěšný: Ne
14. Nguyen Mai Than Tu
body: 5,00
úspěšný: Ne
14. Tomandlová Elisabeth
body: 5,00
úspěšný: Ne
14. Štambera Hynek
body: 5,00
úspěšný: Ne
14. Seiterová Jolana
body: 5,00
úspěšný: Ne
14. Hodečková Nela
body: 5,00
úspěšný: Ne
14. Janíčková Lucie
body: 5,00
úspěšný: Ne
14. Šamánková Anna Kristýna
body: 5,00
úspěšný: Ne
15. Zelený Radim
body: 4,00
úspěšný: Ne
15. Dvořáček Martin
body: 4,00
úspěšný: Ne
15. Hartmannová Veronika
body: 4,00
úspěšný: Ne
15. Kučerňák Adam
body: 4,00
úspěšný: Ne
15. Jedličková Kateřina
body: 4,00
úspěšný: Ne
15. Dohnalová Renée
body: 4,00
úspěšný: Ne
15. Tesáčková Růžena
body: 4,00
úspěšný: Ne
15. Černoušek Prokop
body: 4,00
úspěšný: Ne
15. Říhová Denisa
body: 4,00
úspěšný: Ne
15. Vlach Mojmír
body: 4,00
úspěšný: Ne
15. Miková Lenka
body: 4,00
úspěšný: Ne
15. Tomášová Karolína
body: 4,00
úspěšný: Ne
15. Dufek Jan
body: 4,00
úspěšný: Ne
15. Bušina Adam
body: 4,00
úspěšný: Ne
15. Pol Jiří
body: 4,00
úspěšný: Ne
15. Pavliňáková Lucie
body: 4,00
úspěšný: Ne
15. Med František
body: 4,00
úspěšný: Ne
16. Muselíková Andrea
body: 3,00
úspěšný: Ne
16. Šťavík David
body: 3,00
úspěšný: Ne
16. Kovařík Tomáš
body: 3,00
úspěšný: Ne
16. Adámek Jiří
body: 3,00
úspěšný: Ne
16. Svobodová Anna
body: 3,00
úspěšný: Ne
16. Šťastný Petr
body: 3,00
úspěšný: Ne
16. Knappe Tadeáš
body: 3,00
úspěšný: Ne
16. Stejskalová Anna
body: 3,00
úspěšný: Ne
16. Božková Veronika
body: 3,00
úspěšný: Ne
16. Skaláková Aneta
body: 3,00
úspěšný: Ne
16. Štěpánová Pavlína
body: 3,00
úspěšný: Ne
17. Ševelová Anna
body: 2,00
úspěšný: Ne
17. Janík Lukáš
body: 2,00
úspěšný: Ne
17. Richtrová Tereza
body: 2,00
úspěšný: Ne
17. Komárek David
body: 2,00
úspěšný: Ne
17. Pěnička Šimon
body: 2,00
úspěšný: Ne
17. Urbanová Lenka
body: 2,00
úspěšný: Ne
17. Kawulok Lukáš
body: 2,00
úspěšný: Ne
17. Špaček Martin
body: 2,00
úspěšný: Ne
17. Míšek Jan
body: 2,00
úspěšný: Ne
17. Tran Tina
body: 2,00
úspěšný: Ne
17. Slavíčková Magdaléna
body: 2,00
úspěšný: Ne
17. Henzl Jan
body: 2,00
úspěšný: Ne
17. Klim Filip
body: 2,00
úspěšný: Ne
17. Orel Petr
body: 2,00
úspěšný: Ne
17. Staněk Jakub
body: 2,00
úspěšný: Ne
18. Boucník Martin
body: 1,00
úspěšný: Ne
18. Sprinzl Jakub
body: 1,00
úspěšný: Ne
18. Smejkalová Martina
body: 1,00
úspěšný: Ne
18. Macháček Marek
body: 1,00
úspěšný: Ne
18. Prudil Šimon Martin
body: 1,00
úspěšný: Ne
18. Zemánková Jana
body: 1,00
úspěšný: Ne
18. Madron Filip
body: 1,00
úspěšný: Ne
18. Tomandlová Annette
body: 1,00
úspěšný: Ne
18. Špalková Hana
body: 1,00
úspěšný: Ne
18. Helbich Jonáš
body: 1,00
úspěšný: Ne
18. Malena Miroslav
body: 1,00
úspěšný: Ne
18. Seiterová Amálie
body: 1,00
úspěšný: Ne
18. Baný Jonáš
body: 1,00
úspěšný: Ne
18. Skalický Jonáš
body: 1,00
úspěšný: Ne
18. Kroupová Michaela
body: 1,00
úspěšný: Ne
18. Dočkal Dalibor
body: 1,00
úspěšný: Ne
18. Šebesta Jakub
body: 1,00
úspěšný: Ne
18. Klim David
body: 1,00
úspěšný: Ne
18. Rada Matyáš
body: 1,00
úspěšný: Ne
18. Vrzala Jan
body: 1,00
úspěšný: Ne
19. Marek Jan
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Doupovec Vít
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Vašíček Ondřej
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Medulánová Marie
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Humpolíček Josef
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Novotný Jakub
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Špaček Šimon Orlan
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Češka Martin
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Opletal Matyáš
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Šidla Tomáš
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Taha David
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Nováčková Tereza
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Jezdinská Monika
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Váňová Karolína
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Dítě Ondřej
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Vlk Lukáš
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Hrabovský Šimon
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Kudela Ondřej
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Drga Adam
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Bodejček Bruno
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Kuman Ondřej
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Lattenberg Jiří
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Otevřelová Klára
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Jokl Antonín
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Ježek Tomáš
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Kelecsényi Laura
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Makyča Šimon
body: 0,00
úspěšný: Ne
19. Bartková Martina
body: 0,00
úspěšný: Ne

Okresní kola

Školní kola

Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Holzova 1, příspěvková organizace
ZŠ Brno, Novoměstská
Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Bosonožská 9, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Husova 17, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace