Matematická olympiáda kategorie: Z7 - základní školy pro 7. třídy

Okresní kolo

Koordinátor kola:
Termín přihlášek:
26.03.2019
Termín konání:
09.04.2019
Čas prezence:
8.30 - 9. 00
Místo konání:
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17, ZŠ Boskovice 9. května 8

okres Blansko

Kontaktní osoba: Mgr. Anna Sládková

                            e-mail: sladan.17@seznam.cz

                            tel. 776699668

Organizační informace k MO 18-19

Seznam žáků nomin. do OK M soutěže-18-19

Soutěžící

Celkem: 52
Jméno Hodnocení
1. Spěvák Matyáš
body: 18,00
úspěšný: Ano
2. Rosenbergová Denisa
body: 17,00
úspěšný: Ano
3. Nejezchleb Jiří
body: 15,00
úspěšný: Ano
3. Kolářová Aneta
body: 15,00
úspěšný: Ano
3. Toman Martin
body: 15,00
úspěšný: Ano
4. Heincová Markéta
body: 13,00
úspěšný: Ano
5. Pakostová Barbora
body: 12,00
úspěšný: Ano
5. Lepková Berenika
body: 12,00
úspěšný: Ano
6. Havelková Michaela
body: 11,00
úspěšný: Ano
6. Pololáníková Adéla
body: 11,00
úspěšný: Ano
7. Haluza Jakub
body: 10,00
úspěšný: Ano
7. Buňka Tomáš
body: 10,00
úspěšný: Ano
7. Gabarík Jan
body: 10,00
úspěšný: Ano
7. Klíčová Johana
body: 10,00
úspěšný: Ano
7. Matěnová Eva
body: 10,00
úspěšný: Ano
7. Kouřil Filip
body: 10,00
úspěšný: Ano
8. Schwarz Jan
body: 9,00
úspěšný: Ano
8. Bayer Lukáš
body: 9,00
úspěšný: Ano
8. Nechuta Šimon
body: 9,00
úspěšný: Ano
8. Živná Michaela
body: 9,00
úspěšný: Ano
8. Tománková Linda
body: 9,00
úspěšný: Ano
8. Nechuta Tomáš
body: 9,00
úspěšný: Ano
8. Dubský Adam
body: 9,00
úspěšný: Ano
9. Matuška Matěj
body: 8,00
úspěšný: Ne
9. Rikanová Emma
body: 8,00
úspěšný: Ne
10. Brablec David
body: 7,00
úspěšný: Ne
10. Křížová Viktorie
body: 7,00
úspěšný: Ne
10. Loukota Jakub
body: 7,00
úspěšný: Ne
10. Seďová Alexandra
body: 7,00
úspěšný: Ne
11. Janíček Vít
body: 6,00
úspěšný: Ne
11. Kotrlová Anna
body: 6,00
úspěšný: Ne
11. Zemanová Veronika
body: 6,00
úspěšný: Ne
11. Horáková Petra
body: 6,00
úspěšný: Ne
11. Maňas Mikuláš
body: 6,00
úspěšný: Ne
11. Foltýnová Jana
body: 6,00
úspěšný: Ne
12. Vobejda Martin
body: 5,00
úspěšný: Ne
12. Marek Leoš
body: 5,00
úspěšný: Ne
13. Surkova Kira
body: 4,00
úspěšný: Ne
14. Chalupa Radek
body: 3,00
úspěšný: Ne
14. Korbář Josef
body: 3,00
úspěšný: Ne
14. Procházková Doubravka
body: 3,00
úspěšný: Ne
14. Musil Ondřej
body: 3,00
úspěšný: Ne
14. Šamšulová Karolína
body: 3,00
úspěšný: Ne
14. Špatinka Adam
body: 3,00
úspěšný: Ne
15. Stránská Valentina
body: 1,00
úspěšný: Ne
15. Pátečková Monika
body: 1,00
úspěšný: Ne
15. Moučka Marek
body: 1,00
úspěšný: Ne
15. Chmelová Sára
body: 1,00
úspěšný: Ne
16. Jež Štěpán
body: 0,00
úspěšný: Ne
16. Kobylka Martin
body: 0,00
úspěšný: Ne
16. Batěk Jakub
body: 0,00
úspěšný: Ne
16. Bartoš Radim
body: 0,00
úspěšný: Ne