Matematická olympiáda kategorie: Z9 - základní školy pro 9. třídy

Krajské kolo

Koordinátor kola:
Stav:
uzavřeno
Termín přihlášek:
05.03.2019
Termín konání:
19.03.2019
Čas prezence:
8:00
Místo konání:
Gymnázium Brno, Vídeňská 47
https://goo.gl/maps/D32aAW2S4Y42

Krajské kolo Jihomoravského kraje, kat. Z9

vysledkovka_krajZ9_brezen2019

Při rovnosti bodů rozhodovala (dle pravidel pro vyhodnocování krajských kol) tato kritéria:

1) lexikografické uspořádání bodového zisku z krajského kola

2) modifikované body (body vynásobené obtížností příkladu, kde obtížnost příkladu je dána vztahem šest minus průměrný zisk z úlohy)

3) počet bodů v okresním kole

4) lexikografické uspořádání bodového zisku z okresního kola

5) ročník studia

6) los

Využito bylo všech šest kritérií - viz výsledková listina.

 

Kontaktní osoba předsedy poroty:

doc. RNDr. Jaroslav Beránek, CSc.,

Pedagogická Fakulta MU Brno,

beranek@ped.muni.cz

 

Kontaktní osoba pro organizační záležitosti:

Mgr. Martin Dufek

Gymnázium Vídeňská 47, Brno

tel: 543 214 296

e-mail: dufek.martin@seznam.cz

Harmonogram 2018-2019

Soutěžící

Celkem: 82
Jméno Hodnocení
1. Koňárek Jakub
body: 24
úspěšný: Ano
2. Hronová Anna
body: 24
úspěšný: Ano
3. Hodinský Petr
body: 24
úspěšný: Ano
4. Dvořáková Olga
body: 24
úspěšný: Ano
5. Maloň Antonín
body: 24
úspěšný: Ano
6. Švancara Dominik
body: 24
úspěšný: Ano
7. Bružeňák Andrej
body: 23
úspěšný: Ano
8. Kycl Lukáš
body: 23
úspěšný: Ano
9. Drozd Vojtěch
body: 23
úspěšný: Ano
10. Hynšt Josef
body: 23
úspěšný: Ano
11. Marek Vojtěch
body: 23
úspěšný: Ano
12. Bohunský Vít
body: 23
úspěšný: Ano
13. Mikéska Štěpán
body: 23
úspěšný: Ano
14. Dvořáková Kateřina
body: 23
úspěšný: Ano
15. Janáčková Alena
body: 22
úspěšný: Ano
16. Krejčí Tereza
body: 22
úspěšný: Ano
17. Materna Richard
body: 22
úspěšný: Ano
18. Koksová Kristýna
body: 22
úspěšný: Ano
19. Dufek Martin
body: 22
úspěšný: Ano
20. Chlumecký Jan
body: 22
úspěšný: Ano
21. Bílek Petr
body: 21
úspěšný: Ano
22. Soural Josef
body: 21
úspěšný: Ano
23. Šnajdarová Magdaléna
body: 20
úspěšný: Ano
24. Slonek Petr
body: 19
úspěšný: Ano
25. Genčur Jakub
body: 19
úspěšný: Ano
26. Bednářová Anna
body: 19
úspěšný: Ano
27. Sochor Jakub
body: 19
úspěšný: Ano
28. Smíšek Filip
body: 18
úspěšný: Ano
29. Červenka Adam
body: 18
úspěšný: Ano
30. Bárta David
body: 17
úspěšný: Ano
31. Daniel Vojtěch
body: 17
úspěšný: Ano
32. Križan Karol
body: 17
úspěšný: Ano
33. Tyleček Michal
body: 17
úspěšný: Ano
34. Sekaninová Petra
body: 16
úspěšný: Ano
35. Chaloupková Jana
body: 16
úspěšný: Ano
36. Volák Šimon
body: 15
úspěšný: Ano
37. Foltýnová Anna
body: 15
úspěšný: Ano
38. Janů Tereza
body: 15
úspěšný: Ano
39. Roblíčková Alena
body: 15
úspěšný: Ano
40. Petřivalský Adam
body: 14
úspěšný: Ano
41. Kužílek Martin
body: 14
úspěšný: Ano
42. Kohout Jan
body: 14
úspěšný: Ano
43. Mrázková Eliška
body: 13
úspěšný: Ano
44. Faja Vilém
body: 13
úspěšný: Ano
45. Kovář Martin
body: 13
úspěšný: Ano
46. Přibyl Marek
body: 12
úspěšný: Ano
47. Počarovský Jan
body: 11
úspěšný: Ne
48. Komanec Rudolf
body: 11
úspěšný: Ne
49. Kubín Karel
body: 11
úspěšný: Ne
50. Křupal Patrik
body: 10
úspěšný: Ne
51. Kadavý Igor
body: 10
úspěšný: Ne
52. Chaloupka Aleš
body: 10
úspěšný: Ne
53. Panáček Tomáš
body: 10
úspěšný: Ne
54. Standara Matěj
body: 10
úspěšný: Ne
55. Hádlík Martin
body: 10
úspěšný: Ne
56. Škrob David
body: 10
úspěšný: Ne
57. Pezlarová Linda
body: 10
úspěšný: Ne
58. Le Mai Chi
body: 9
úspěšný: Ne
59. Hrubý Jakub
body: 9
úspěšný: Ne
60. Vičarová Lucie
body: 9
úspěšný: Ne
61. Bohata Daniel Svatopluk
body: 9
úspěšný: Ne
62. Doušek Tomáš
body: 9
úspěšný: Ne
63. Loula Petr
body: 9
úspěšný: Ne
64. Osolsobě Jindřich
body: 8
úspěšný: Ne
65. Engler Jan
body: 8
úspěšný: Ne
66. Vaculík Martin
body: 8
úspěšný: Ne
67. Bureš David
body: 8
úspěšný: Ne
68. Straková Aneta
body: 8
úspěšný: Ne
69. Havlík Jakub
body: 8
úspěšný: Ne
70. Palkovičová Zuzana
body: 8
úspěšný: Ne
71. Kučera Pavel
body: 8
úspěšný: Ne
72. Ševčíková Kateřina
body: 7
úspěšný: Ne
73. Šrámková Tereza
body: 7
úspěšný: Ne
74. Šimečková Svatava
body: 7
úspěšný: Ne
75. Sičová Daniela
body: 6
úspěšný: Ne
76. Bezděk Martin
body: 6
úspěšný: Ne
77. Pokorný Matouš
body: 5
úspěšný: Ne
78. Menšík Vojtěch
body: 5
úspěšný: Ne
79. Jevčaková Iva
body: 5
úspěšný: Ne
80. Leinveberová Dita
body: 4
úspěšný: Ne
81. Musilová Romana
body: 0
úspěšný: Ne
999. Konečná Barbora
body: 0
úspěšný: Ne