Krajské kolo

Koordinátor kola:
Stav:
v přípravě
Termín přihlášek:
08.02.2019
Termín konání:
02.04.2019
Čas prezence:
8:45
Místo konání:
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, ALE AŽ VE TŘETÍM PATŘE = 4. nadzemní podlaží !!!

Jihomoravský kraj

Do krajského kola matematické olympiády postoupí všichni soutěžící, kteří 

  • odevzdají úlohy domácího kola svému vyučujícímu v řádném termínu (pondělí 21. 1. 2019) a alespoň čtyři z šesti úloh budou hodnoceny jako vyhovující (zodpovídá příslušný koordinátor MO na škole, ten může "delegovat" své pravomoce na příslušné vyučující jednotlivých soutěžících)
  • v úterý 29. 1. 2019 úspěšně vyřeší úlohy klauzurního (=školního) kola, tj. vyřeší tři soutěžní úlohy na nejméně 10 bodů z 18 možných (zodpovídá příslušný koordinátor MO)

Opravené úlohy DOMÁCÍHO (!!!  kvůli stanovení přesného pořadí soutěžících v krajském kole dle programu Excelence SŠ !!!) i KLAUZURNÍHO kola zašle školní koordinátor MO na adresu Viktor Ježek, Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14, 658 70 BRNO tak, aby úlohy došly "na jeho stůl" nejpozději  v pátek 8. 2. 2019 do 9:00. Spolu s opravenými úlohami zašlete prosím také seznam soutěžících (emailem na jezek@jaroska.cz nebo vložte papír do obálky se soutěžními úlohami), kde u každého soutěžícího uveďte datum narození a aktuální třídu, kterou soutěžící navštěvuje. Bez těchto informací "okradete" svoji školu o případný (velmi nezanedbatelný) příspěvek na talenty, který JmKraj posílá za úspěšné reprezentování školy (nejen) v předmětových olympiádách, přičemž striktně vyžaduje uvedení těchto údajů v systému chces-soutezit.cz

Všechny tyto výše uvedené údaje (s výjimkou třídy, ta v systému není) zároveň zadejte do tohoto systému. Provozovatel tohoto serveru prosí o opatrnost zejména při zadávání "starých" soutěžících, tedy těch, kteří už v systému jsou zavedeni. Za adminy tohoto serveru prosím: Vždy před zadáním soutěžícího si nechte jeho jméno vyhledat, zdali není již v databázi zadáno. Je-li zadáno, zkontrolujte prosím všechny údaje včetně školy a data narození. Pokud vše souhlasí, navrhněte jeho nominaci do krajského kola MO. Teprve pokud soutěžící v databázi není (nikdy předtím nesoutěžil v žádné olympiádě, SOČ apod...), zadejte jeho osobní údaje, přiřaďte ho ke své škole a navrhněte jeho nominaci.

Do krajského kola budou nominováni a tedy i pozváni ti soutěžící, kteří budou zadáni do tohoto systému a kteří budou potvrzeni jednatelem matematické olympiády Mgr. Ježkem (poté, co obdrží opravené školní kolo klasickou poštou a "prověří" ho:-).

Soutěžící

Celkem: 86
Jméno Hodnocení
. Kostrhun Jiří
body: 0
úspěšný: Ne
. Bryja Matěj
body: 0
úspěšný: Ne
. Procházková Ivona
body: 0
úspěšný: Ne
. Sendlerová Nela
body: 0
úspěšný: Ne
. Jaroš Michal
body: 0
úspěšný: Ne
. Valášek Ondřej
body: 0
úspěšný: Ne
. Solaříková Aneta
body: 0
úspěšný: Ne
. Krška Adam
body: 0
úspěšný: Ne
. Pavlík Ondřej
body: 0
úspěšný: Ne
. Pola Matěj
body: 0
úspěšný: Ne
. Hliněná Zuzana
body: 0
úspěšný: Ne
. Staněk Šimon
body: 0
úspěšný: Ne
. Pijáček Jan
body: 0
úspěšný: Ne
. Kohl Jiří
body: 0
úspěšný: Ne
. Formánek David
body: 0
úspěšný: Ne
. Vitula Ondřej
body: 0
úspěšný: Ne
. Kampánová Markéta
body: 0
úspěšný: Ne
. Řezáč Martin
body: 0
úspěšný: Ne
. Hemala Alexandr
body: 0
úspěšný: Ne
. Svobodová Veronika
body: 0
úspěšný: Ne
. Košťál Jakub
body: 0
úspěšný: Ne
. Dufek Martin
body: 0
úspěšný: Ne
. Horák Jakub
body: 0
úspěšný: Ne
. Hronová Anna
body: 0
úspěšný: Ne
. Babičková Libuše
body: 0
úspěšný: Ne
. Madziová Dominika
body: 0
úspěšný: Ne
. Peterka Ondřej
body: 0
úspěšný: Ne
. Levíček František
body: 0
úspěšný: Ne
. Berka Filip
body: 0
úspěšný: Ne
. Vičerová Ema
body: 0
úspěšný: Ne
. Bušová Jana
body: 0
úspěšný: Ne
. Dang Tomáš
body: 0
úspěšný: Ne
. Křejčiříková Karolína
body: 0
úspěšný: Ne
. Devát Jakub
body: 0
úspěšný: Ne
. Podívínská Karolína
body: 0
úspěšný: Ne
. Dominik Martin
body: 0
úspěšný: Ne
. Šikula Josef
body: 0
úspěšný: Ne
. Halaštová Michaela
body: 0
úspěšný: Ne
. Hartmann Jakub
body: 0
úspěšný: Ne
. Heroudková Adéla
body: 0
úspěšný: Ne
. Malota Drahomír
body: 0
úspěšný: Ne
. Obořil Vojtěch
body: 0
úspěšný: Ne
. Pezlar Zdeněk
body: 0
úspěšný: Ne
. Povolný Cyril
body: 0
úspěšný: Ne
. Pravec Daniel
body: 0
úspěšný: Ne
. Vodák Milan
body: 0
úspěšný: Ne
. Punčochář Jan
body: 0
úspěšný: Ne
. Reichertová Lucie
body: 0
úspěšný: Ne
. Rychlý Ondřej
body: 0
úspěšný: Ne
. Sekerka Antonín
body: 0
úspěšný: Ne
. Kozubek Adam
body: 0
úspěšný: Ne
. Svoboda Dalibor
body: 0
úspěšný: Ne
. Šimoník Oliver
body: 0
úspěšný: Ne
. Mahel Jonáš
body: 0
úspěšný: Ne
. Velenová Alžběta
body: 0
úspěšný: Ne
. Novotná Tereza
body: 0
úspěšný: Ne
. Janáčková Alena
body: 0
úspěšný: Ne
. Koňárek Jakub
body: 0
úspěšný: Ne
. Kycl Lukáš
body: 0
úspěšný: Ne
. Celmanová Karolína
body: 0
úspěšný: Ne
. Baránek Tomáš
body: 0
úspěšný: Ne
. Poláček Jan
body: 0
úspěšný: Ne
. Vorožbjanská Gabriela
body: 0
úspěšný: Ne
. Frajt Antonín
body: 0
úspěšný: Ne
. Zatloukal Tomáš
body: 0
úspěšný: Ne
. Dvořáčková Šárka
body: 0
úspěšný: Ne
. Stehlík Jiří
body: 0
úspěšný: Ne
. Vašíček Martin
body: 0
úspěšný: Ne
. Suchý Libor
body: 0
úspěšný: Ne
. Fojtová Leona
body: 0
úspěšný: Ne
. Fojtová Radka
body: 0
úspěšný: Ne
. Suchánek Jakub
body: 0
úspěšný: Ne
. Kasprzaková Iva
body: 0
úspěšný: Ne
. Lorenc David
body: 0
úspěšný: Ne
. Helešic Martin
body: 0
úspěšný: Ne
. Kolomá Tina
body: 0
úspěšný: Ne
. Poláková Marie
body: 0
úspěšný: Ne
. Stránský Vojtěch
body: 0
úspěšný: Ne
. Lauer David
body: 0
úspěšný: Ne
. Zemene Karolína
body: 0
úspěšný: Ne
. Skoupá Miroslava
body: 0
úspěšný: Ne
. Pavlík Vít
body: 0
úspěšný: Ne
. Vítovský Vlastimil
body: 0
úspěšný: Ne
. Blažek Richard
body: 0
úspěšný: Ne
. Brdečko Vojtěch
body: 0
úspěšný: Ne
. Klapetek Vojtěch
body: 0
úspěšný: Ne