Zeměpisná olympiáda kategorie: A pro 6. ročníky ZŠ

Okresní kolo

Koordinátor kola:
Pořadatel:
Stav:
v přípravě
Termín přihlášek:
04.02.2019
Termín konání:
20.02.2019
Čas prezence:
8.00-9.00
Místo konání:
ZŠ Modřice, Benešova 332

Okres Brno -venkov

 Kategorie A=žáci 6. ročníků základních škol a 1. ročníků osmiletých gymnázií

Do okresního kola postupuje vítěz kategorie.

 POTŘEBNÉ VYBAVENÍ PRO SOUTĚŽ:

Viz PROPOZICE ZO 2019

vyhlášení zeměpisné olympiády 21. ročník

Cestovné bude proplaceno (jízdenka jednosměrná, ne zpáteční, ne skupinová)

Soutěžící

Celkem: 20
Jméno Hodnocení
1. Teplý Jan
body: 70,00
úspěšný: Ano
2. Malý Nicole
body: 64,00
úspěšný: Ano
3. Urbanová Eliška
body: 62,00
úspěšný: Ano
4. Oblezar Filip
body: 59,50
úspěšný: Ano
5. Studená Šárka
body: 57,00
úspěšný: Ano
6. Borkovcová Karolína
body: 57,00
úspěšný: Ano
7. Hudec Tomáš
body: 57,00
úspěšný: Ano
8. Novák Jindřich
body: 56,50
úspěšný: Ano
9. Andrýsková Nela
body: 54,50
úspěšný: Ano
10. Klír Jakub
body: 53,50
úspěšný: Ano
11. Čadík Matyáš
body: 52,00
úspěšný: Ano
12. Hofmanová Taťána
body: 47,50
úspěšný: Ano
13. Křivský Matěj
body: 45,50
úspěšný: Ano
14. Krebsová Daniela
body: 42,00
úspěšný: Ano
15. Souček Adam
body: 42,00
úspěšný: Ano
16. Jabůrková Vendula
body: 41,00
úspěšný: Ano
17. Korcová Kateřina
body: 39,00
úspěšný: Ne
18. Drápela Vojta
body: 27,50
úspěšný: Ne
19. Klauda Michal
body: 23,50
úspěšný: Ne
20. Vemola Matěj
body: 22,00
úspěšný: Ne

Nadřízené kolo

Jihomoravský kraj

Okresní kola

Školní kola

Základní škola a Mateřská škola Kanice, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Václava Havla Žďárec, okres Brno-venkov
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace