Zeměpisná olympiáda kategorie: A pro 6. ročníky ZŠ

Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace

Soutěžící

Celkem: 1
Jméno Hodnocení
1. Šnajdr Štěpán
body: 69,00
úspěšný: Ano

Nadřízené kolo

Okres Brno - město

Školní kola

Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
Základní škola a Mateřská škola Kanice, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Bednářova 28, příspěvková organizace
Gymnázium J. G. Mendela a jeho zařízení a Základní umělecká škola, školská právnická osoba
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
I. Německé zemské gymnasium, základní škola a mateřská škola, o.p.s.
Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace
Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
Základní škola Kuželov, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola, Ježov, příspěvková organizace
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková or
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Brno, Merhautova 37, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Gymnázium P. Křížkovského s uměleckou profilací, s.r.o.
Základní škola a mateřská škola, Božice, příspěvková organizace
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
Základní škola, Znojmo, Václavské náměstí 8, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Drnholec, okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Brno, Chalabalova 2, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola Tvrdonice, příspěvková organizace
Základní škola Edvarda Beneše Lysice
Základní škola Břeclav, Na Valtické 31A, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Labská 27, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Svážná 9, příspěvková organizace
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Blansko, Dvorská 26
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola Bučovice 711, příspěvková organizace
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizace
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
Základní škola Břeclav, Komenského 2, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Vrbovec
Základní škola a mateřská škola Rájec - Jestřebí, okres Blansko
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace
Základní škola Drnovice, okres Vyškov
Základní škola a Mateřská škola Václava Havla Žďárec, okres Brno-venkov
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
Základní škola, Brno, Krásného 24
Základní škola a mateřská škola Podomí
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
Základní škola Velké Opatovice, příspěvková organizace
Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Bosonožská 9, příspěvková organizace
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
Gymnázium T. G. Masaryka, Hustopeče, Dukelské náměstí 7, příspěvková organizace
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Jaroslavice, okres Znojmo
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Benešov, okres Blansko, příspěvková organizace
Základní škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Mikulovice u Znojma, příspěvková organizace
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Kunštát, příspěvková organizace
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Mutěnice, okres Hodonín
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
Základní škola Brno, nám. Svornosti 7, příspěvková organizace
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace, pracoviště Sušilova 28
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
Základní škola Rousínov, okres Vyškov
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
Gymnázium a Střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace, pracoviště nám. 9. května 8
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov
Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Rohatec, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Kneslova 28, příspěvková organizace
Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Moravský Písek, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2
Základní škola a Mateřská škola Pramínek, o. p. s.
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace
Toto je nejnižší kolo, další podřízená kola nejsou.