Zeměpisná olympiáda kategorie: D pro střední školy

Školní kolo

Koordinátor kola:
Stav:
nominace
Termín přihlášek:
12.12.2018
Termín konání:
12.12.2018
Čas prezence:
14.00
Místo konání:
Učebna Z

Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace

Soutěžící

Celkem: 2
Jméno Hodnocení
1. Hrnčíř Adam
body: 0,00
úspěšný: Ano
2. Zedník Petr
body: 0,00
úspěšný: Ano

Nadřízené kolo

Okres Brno -venkov

Školní kola

Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
Gymnázium J. G. Mendela a jeho zařízení a Základní umělecká škola, školská právnická osoba
Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
I. Německé zemské gymnasium, základní škola a mateřská škola, o.p.s.
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
Gymnázium P. Křížkovského s uměleckou profilací, s.r.o.
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace,školní kolo
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
Gymnázium Rájec-Jestřebí, obecně prospěšná společnost
Gymnázium T. G. Masaryka, Hustopeče, Dukelské náměstí 7, příspěvková organizace
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
Gymnázium a Střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková or
Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
Toto je nejnižší kolo, další podřízená kola nejsou.