Dějepisná soutěž studentů gymnázií kategorie: Kategorie pro žáky gymnázií

Krajské kolo

Koordinátor kola:
Stav:
v přípravě
Termín konání:
27.03.2019
Čas prezence:
9:00
Místo konání:
Biskupské gymnázium Brno, sál B5

Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola

Soutěžící

Celkem: 51
Jméno Hodnocení
1. Jaroš Michal
body: 141
úspěšný: Ano
1. Grombířová Alžběta
body: 141
úspěšný: Ano
1. Pres Ondřej
body: 141
úspěšný: Ano
2. Nedomová Anna-Marie
body: 134
úspěšný: Ano
2. Tošerová Kateřina
body: 134
úspěšný: Ano
2. Holásková Karolína
body: 134
úspěšný: Ano
3. Kalová Kateřina
body: 131
úspěšný: Ano
3. Dvorský Filip Pavel
body: 131
úspěšný: Ano
3. Nezval Lukáš Vladislav
body: 131
úspěšný: Ano
4. Vráblíková Veronika
body: 127
úspěšný: Ne
4. Zabloudilová Eva
body: 127
úspěšný: Ne
4. Svoboda Martin
body: 127
úspěšný: Ne
5. Ulrichová Daniela
body: 122
úspěšný: Ne
5. Pejchlová Klára
body: 122
úspěšný: Ne
5. Drápalová Anna
body: 122
úspěšný: Ne
6. Bartoněk Adam
body: 119
úspěšný: Ne
6. Tesař Jakub
body: 119
úspěšný: Ne
6. Vaněčková Tereza
body: 119
úspěšný: Ne
7. Hermann Vojtěch
body: 117
úspěšný: Ne
7. Babičková Klára
body: 117
úspěšný: Ne
7. Špaček Ondřej
body: 117
úspěšný: Ne
8. Jeleček Matouš
body: 115
úspěšný: Ne
8. Dobšák Michal
body: 115
úspěšný: Ne
9. Gaideczka Martin
body: 114
úspěšný: Ne
9. Kaňová Eliška
body: 114
úspěšný: Ne
9. Pospíchal Tobiáš
body: 114
úspěšný: Ne
10. Řehoř Jakub
body: 110
úspěšný: Ne
10. Mikesková Karolína
body: 110
úspěšný: Ne
10. Procházková Barbora
body: 110
úspěšný: Ne
11. Kellerová Anna
body: 104
úspěšný: Ne
11. Kališ Miroslav
body: 104
úspěšný: Ne
11. Knozová Barbora
body: 104
úspěšný: Ne
12. Vašík Petr
body: 102
úspěšný: Ne
12. Burian Martin
body: 102
úspěšný: Ne
12. Bařina Tomáš
body: 102
úspěšný: Ne
13. Hotová Barbora
body: 101
úspěšný: Ne
13. Weidenhoferová Anna
body: 101
úspěšný: Ne
13. Bazala Vít
body: 101
úspěšný: Ne
14. Vondřejc Jakub
body: 90
úspěšný: Ne
15. Matoušek Filip
body: 86
úspěšný: Ne
15. Horák Jan
body: 86
úspěšný: Ne
15. Pavíček Martin
body: 86
úspěšný: Ne
16. Benýšek Martin
body: 86
úspěšný: Ne
16. Langar Jáchym T.
body: 86
úspěšný: Ne
16. Šperka Adam
body: 86
úspěšný: Ne
17. Toufarová Sabina
body: 67
úspěšný: Ne
17. Bílá Natálie
body: 67
úspěšný: Ne
17. Hrůzová Lucie
body: 67
úspěšný: Ne
19. Ježková Aneta
body: 54
úspěšný: Ne
19. Kmecová Marie
body: 54
úspěšný: Ne
19. Graderová Michaela
body: 54
úspěšný: Ne

Krajská kola

Toto je nejnižší kolo, další podřízená kola nejsou.