Biologická olympiáda kategorie: B

Krajské kolo

Koordinátor kola:
Stav:
v přípravě
Termín přihlášek:
19.03.2018
Termín konání:
06.04.2018
Čas prezence:
8:00 - 8:30
Místo konání:
Mendelova univerzita v Brně, Zemědělská 3
https://www.google.cz/maps/place/Lesnick%C3%A1+a+d%C5%99eva%C5%99sk%C3%A1+fakulta+Mendelovy+univerzity+v+Brn%C4%9B/@49.2098286,16.6156219,17z/data=!4m12!1m6!3m5!1s0x4712946446138233:0xdfefa5baeed98524!2sMendelova+univerzita+v+Brn%C4%9B!8m2!3d49.2098917!4d16.6161905!3m4!1s0x0:0xa179cebf2b81f10f!8m2!3d49.2106802!4d16.6180021

Jihomoravský kraj

Kontaktní osoba:

Mgr. Zdeňka Antonovičová

Lužánky  - středisko volného času

Lidcká 50,  Brno

tel.: 549 524 124, 723 368 276

e-mail: zdenka@luzanky.cz

Vážení vyučující,

do krajského kola Biologické olympiády kat. B postupují vítězové školních kol a dále řešitelé, kteří získali ve školním kole 75,5 a více bodů.

Z kapacitních důvodů jsou pozváni z každé školy max. 3 studenti, kteří splňují výše uvedené podmínky.

Nominovaným žákům blahopřejeme k postupu a prosíme ředitele škol, aby níže uvedené soutěžící uvolnili dne 6.4.2018 v době od 8 do 15 hodin z vyučování.

Pozvánka - KK BiO, kat. B, 6.4.2018

Soutěžící

Celkem: 36
Jméno Hodnocení
1. Pelánek Ondřej
body: 113,50
úspěšný: Ano
2. Slámová Hana
body: 96,50
úspěšný: Ano
3. Čížková Eliška
body: 94,50
úspěšný: Ano
4. Grofová Ema
body: 92,00
úspěšný: Ano
5. Ambrozková Magdalena
body: 91,00
úspěšný: Ano
6. Kristová Barbora
body: 81,50
úspěšný: Ano
7. Herman Jaroslav
body: 77,00
úspěšný: Ne
8. Kuchyňková Lenka
body: 74,00
úspěšný: Ne
9. Holíčková Marie
body: 71,50
úspěšný: Ne
10. Sukačová Tereza
body: 71,00
úspěšný: Ne
11. Klimková Pavla
body: 71,00
úspěšný: Ne
12. Janeček František
body: 70,50
úspěšný: Ne
13. Rosota Amanda
body: 69,00
úspěšný: Ne
14. Sponar Vojtěch
body: 68,00
úspěšný: Ne
15. Pikna Adam
body: 67,00
úspěšný: Ne
16. Pospíšilová Anna-Marie
body: 64,50
úspěšný: Ne
17. Polách Ondřej
body: 62,50
úspěšný: Ne
18. Houzarová Maria-Luisa
body: 62,00
úspěšný: Ne
19. Ševčík Filip
body: 61,00
úspěšný: Ne
20. Salava Daniel
body: 60,50
úspěšný: Ne
21. Hudec David
body: 59,00
úspěšný: Ne
22. Janská Barbora
body: 59,00
úspěšný: Ne
23. Havlátová Markéta
body: 59,00
úspěšný: Ne
24. Hochmanová Veronika
body: 58,50
úspěšný: Ne
25. Vlasáková Kristýna
body: 55,00
úspěšný: Ne
26. Malá Kateřina
body: 54,00
úspěšný: Ne
27. Průdková Alžběta
body: 54,00
úspěšný: Ne
28. Vymazal Petr
body: 52,00
úspěšný: Ne
29. Maláníková Kateřina
body: 51,00
úspěšný: Ne
30. Matějková Michaela
body: 50,50
úspěšný: Ne
31. Jamborová Klára
body: 49,50
úspěšný: Ne
32. Rázková Kateřina
body: 47,50
úspěšný: Ne
33. Řiháček David
body: 46,00
úspěšný: Ne
34. Pešková Adriana
body: 43,00
úspěšný: Ne
35. Kapicová Tereza
body: 38,50
úspěšný: Ne
36. Matějek Bohumír
body: 26,50
úspěšný: Ne

Krajská kola

Školní kola

Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
Gymnázium a Střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
Gymnázium Rájec-Jestřebí, obecně prospěšná společnost
Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
Gymnázium J. G. Mendela a jeho zařízení a Základní umělecká škola, školská právnická osoba
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková or
Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace