Chemická olympiáda kategorie: B

Krajské kolo

Koordinátor kola:
Stav:
vyúčtování
Termín přihlášek:
27.04.2018
Termín konání:
09.05.2018
Čas prezence:
8:30 - 8:45
Místo konání:
Gymnázium Křenová 36, Brno
https://www.google.cz/maps/place/Gymn%C3%A1zium,+Brno,+K%C5%99enov%C3%A1+36/@49.1912613,16.6198733,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x471294f90cb4c535:0x4d253510956e0390!8m2!3d49.1912613!4d16.6198733

Jihomoravský kraj

Kontaktní osoba:

Mgr. Zdeňka Antonovičová

SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno

tel.: 549 524 124, 723 368 276

e-mail: zdenka@luzanky.cz

Pozvánka - KK ChO, kat. B, 9.5.2018

Výsledkovka-kraj- CHO -B 2018

V případě, že dojde k rovnosti celkového počtu bodů, má lepší umístění soutěžící, který získal více bodů v teoretické části.

Soutěžící

Celkem: 30
Jméno Hodnocení
1. Obořil Jan
body: 94,50
úspěšný: Ano
2. Pernica Martin
body: 90,00
úspěšný: Ano
3. Krejčíř Michal
body: 85,00
úspěšný: Ano
4. Horák Matěj
body: 84,50
úspěšný: Ano
5. Svěrák Filip
body: 83,00
úspěšný: Ano
6. Vyčítal Jan
body: 80,00
úspěšný: Ano
7. Procházka Vít
body: 78,50
úspěšný: Ano
8. Grunová Marie
body: 73,00
úspěšný: Ano
9. Havlík Ivo
body: 68,50
úspěšný: Ano
10. Kosíková Hana
body: 67,50
úspěšný: Ano
11. Orel Vojtěch
body: 66,50
úspěšný: Ano
12. Česnek Jan
body: 65,00
úspěšný: Ano
13. Schimmer Jakub
body: 65,00
úspěšný: Ano
14. Čípek Petr
body: 63,50
úspěšný: Ano
15. Krusberský Vojtěch
body: 61,50
úspěšný: Ano
16. Velichová Veronika
body: 53,50
úspěšný: Ano
17. Doležalová Markéta
body: 51,50
úspěšný: Ano
18. Maťašová Katarína
body: 47,50
úspěšný: Ne
19. Všetečka Jakub
body: 46,50
úspěšný: Ne
20. Harna Václav
body: 42,50
úspěšný: Ne
21. Foral Jan
body: 42,00
úspěšný: Ne
22. Studený Michael
body: 41,00
úspěšný: Ne
23. Lauer Martin
body: 40,50
úspěšný: Ne
24. Konečná Monika
body: 40,00
úspěšný: Ne
25. Rapcová Eliška
body: 39,50
úspěšný: Ne
26. Gágyorová Lucie
body: 38,50
úspěšný: Ne
27. Filová Lucie
body: 34,00
úspěšný: Ne
28. Solaříková Gabriela
body: 23,50
úspěšný: Ne
29. Lacová Michaela
body: 22,00
úspěšný: Ne
30. Suchánková Kateřina
body: 10,50
úspěšný: Ne

Krajská kola

Školní kola

Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
Gymnázium Rájec-Jestřebí, obecně prospěšná společnost
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
Gymnázium a Střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova, příspěvková organizace
Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková or
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
Gymnázium T. G. Masaryka, Hustopeče, Dukelské náměstí 7, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace