Chemická olympiáda kategorie: C

Krajské kolo

Koordinátor kola:
Stav:
nominace
Termín přihlášek:
03.04.2018
Termín konání:
18.04.2018
Čas prezence:
8:00 - 8:30
Místo konání:
VUT Brno, Fakulta chemická, Purkyňova 118
https://www.google.cz/maps/place/Fakulta+chemick%C3%A1+VUT+v+Brn%C4%9B/@49.2315435,16.5780698,17z/data=!4m12!1m6!3m5!1s0x471296a9e3b9ec7f:0x97e20b7aa2675a47!2sFakulta+chemick%C3%A1+VUT+v+Brn%C4%9B!8m2!3d49.2315435!4d16.5780698!3m4!1s0x471296a9e3b9ec7f:0x97e20b7aa2675a47!8m2!3d49.2315435!4d16.5780698

Jihomoravský kraj

Kontaktní osoba:

Mgr. Zdeňka Antonovičová

SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno

tel.: 549 524 124, 723 368 276

e-mail: zdenka@luzanky.cz

Pozvánka - KK ChO, kat. C, 18.4.2018

Soutěžící

Celkem: 38
Jméno Hodnocení
1. Schimmer Jakub
body: 96,00
úspěšný: Ano
2. Roubal Šimon
body: 91,00
úspěšný: Ano
3. Horák Matěj
body: 89,50
úspěšný: Ano
4. Malášek Jakub
body: 89,00
úspěšný: Ano
5. Kosíková Hana
body: 87,50
úspěšný: Ne
6. Girszewski Adam
body: 84,50
úspěšný: Ano
7. Špičák Michal
body: 84,50
úspěšný: Ano
8. Slámová Hana
body: 83,50
úspěšný: Ano
9. Vyčítal Jan
body: 82,50
úspěšný: Ano
10. Čupr Matyáš
body: 81,50
úspěšný: Ano
11. Mazuch Jiří
body: 81,50
úspěšný: Ano
12. Košík Jakub
body: 81,00
úspěšný: Ano
13. Zemene Karolína
body: 80,00
úspěšný: Ano
14. Šponer David
body: 80,00
úspěšný: Ano
15. Vítek Ondřej
body: 80,00
úspěšný: Ano
16. Jílková Karolína
body: 79,50
úspěšný: Ano
17. Hrbáč Adam
body: 78,00
úspěšný: Ano
18. Maršala Richard
body: 76,50
úspěšný: Ano
19. Pavíček Martin
body: 76,50
úspěšný: Ano
20. Lengál Tomáš
body: 76,00
úspěšný: Ano
21. Křapová Eliška
body: 76,00
úspěšný: Ano
22. Hrubý Vilém
body: 72,50
úspěšný: Ano
23. Skoták Vít
body: 72,00
úspěšný: Ano
24. Mazel Radoslav
body: 70,50
úspěšný: Ano
25. Otýpka Martin
body: 67,50
úspěšný: Ano
26. Kalenda Jan
body: 62,50
úspěšný: Ano
27. Vojta Vilém
body: 60,50
úspěšný: Ano
28. Koláčková Lea Kateřina
body: 59,00
úspěšný: Ano
29. Gešková Zuzana
body: 58,50
úspěšný: Ano
30. Gřivnová Barbora
body: 58,00
úspěšný: Ano
31. Černák Filip
body: 57,00
úspěšný: Ano
32. Kozohorská Sabina
body: 57,00
úspěšný: Ano
33. Jagoš Filip
body: 57,00
úspěšný: Ano
34. Kozel Jakub
body: 56,50
úspěšný: Ano
35. Horková Michaela
body: 56,50
úspěšný: Ano
36. Španihelová Věra
body: 56,00
úspěšný: Ano
37. Grombířová Alžběta
body: 54,00
úspěšný: Ano
38. Šípek Patrik
body: 50,50
úspěšný: Ano

Krajská kola

Školní kola

Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
Gymnázium Rájec-Jestřebí, obecně prospěšná společnost
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
Gymnázium a Střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
Gymnázium T. G. Masaryka, Hustopeče, Dukelské náměstí 7, příspěvková organizace
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
Klvaňovo gymnázium a Střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková or