Chemická olympiáda kategorie: D

Krajské kolo

Koordinátor kola:
Stav:
v přípravě
Termín přihlášek:
07.03.2018
Termín konání:
21.03.2018
Čas prezence:
8:30 - 8:45
Místo konání:
SPŠ chemická, Brno, Vranovská 64
https://www.google.cz/maps/place/St%C5%99edn%C3%AD+pr%C5%AFmyslov%C3%A1+%C5%A1kola+chemick%C3%A1+Brno,+Vranovsk%C3%A1,+p%C5%99%C3%ADsp%C4%9Bvkov%C3%A1+organizace/@49.2095698,16.6280619,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x471294899025b7a9:0x969433bb96cf7687!8m2!3d49.2095698!4d16.6280619

Jihomoravský kraj

Kontaktní osoba:

Mgr. Zdeňka Antonovičová

SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno

tel.: 549 524 124, 723 368 276

e-mail: zdenka@luzanky.cz

Vážení vyučující,

do krajského kola Chemické olympiády kat. D postupují vítězové okresních kol, kteří jsou úspěšnými řešiteli a dále úspěšní řešitelé, kteří získali v okresním kole 65 a více bodů.

Nominovaným žákům blahopřejeme k postupu a prosíme ředitele škol, aby níže uvedené soutěžící uvolnili dne 21.3.2018 v době od 8 do 14 hodin z vyučování.

Z organizačních důvodů prosíme o potvrzení účasti v krajském kole do 16.3.2018 na e-mail: zdenka@luzanky.cz 

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na viděnou na krajském kole. 

Zdeňka Antonovičová,  tajemnice JM komise ChO

Pozvánka - KK CHO, kat. D, 21.3.2018

Výsledkovka-kraj- CHO - D 2018

poznámka: při rovnosti celkového počtu bodů, získává  lepší umístění soutěžící, který obdržel více bodů v teoretické části

 

Soutěžící

Celkem: 33
Jméno Hodnocení
1. Sendlerová Nela
body: 93,00
úspěšný: Ano
1. Zemene Karolína
body: 97,50
úspěšný: Ano
3. Podivínská Karolína
body: 92,50
úspěšný: Ano
4. Machotová Anežka
body: 91,50
úspěšný: Ano
5. Procházka Michael
body: 91,50
úspěšný: Ano
6. Křivinka Gustav
body: 89,00
úspěšný: Ano
7. Protivánková Markéta
body: 88,00
úspěšný: Ano
8. Hronová Anna
body: 87,50
úspěšný: Ano
9. Jaroš Michal
body: 86,00
úspěšný: Ano
10. Šranková Eliška
body: 83,00
úspěšný: Ano
11. Wünsche Oliver
body: 82,00
úspěšný: Ano
12. Solaříková Aneta
body: 80,50
úspěšný: Ano
13. Vrbová Blanka
body: 79,50
úspěšný: Ano
14. Kavínová Linda
body: 77,50
úspěšný: Ano
15. Peterka Ondřej
body: 77,00
úspěšný: Ano
16. Kovář Martin
body: 76,50
úspěšný: Ano
17. Pikulová Jana
body: 74,50
úspěšný: Ano
18. Ambrozková Markéta
body: 74,25
úspěšný: Ano
19. Konečná Barbora
body: 74,00
úspěšný: Ano
20. Weizer Adam
body: 73,50
úspěšný: Ano
21. Vavřík Jakub
body: 73,50
úspěšný: Ano
22. Heimerle Martin
body: 72,50
úspěšný: Ano
23. Kozubek Adam
body: 71,00
úspěšný: Ano
24. Špičáková Iveta
body: 70,00
úspěšný: Ano
25. Klapetek Vojtěch
body: 68,00
úspěšný: Ano
26. Leinverber Martin
body: 67,00
úspěšný: Ano
27. Bartolšic Bořek
body: 62,00
úspěšný: Ano
28. Novotný Tadeáš
body: 60,75
úspěšný: Ano
29. Zemánková Alena
body: 59,00
úspěšný: Ano
30. Sychra Vojtěch
body: 54,00
úspěšný: Ano
31. Šibor Daniel
body: 52,00
úspěšný: Ano
32. Ryba Jakub
body: 50,00
úspěšný: Ano
33. Pernický Marek
body: 49,50
úspěšný: Ne