Dějepisná olympiáda kategorie: ZŠ pro 8. a 9. ročníky a analogické ročníky víceletých gymnázií

Okresní kolo

Koordinátor kola:
Stav:
nominace
Termín přihlášek:
10.01.2018
Termín konání:
17.01.2018
Čas prezence:
8:00 - 8:45
Místo konání:
Dům školství Břeclav, 17. listopadu 2995/1a

Okres Břeclav

Předsedkyní hodnotící komise okresního kola předmětové olympiády z Dějepisu je paní PhDr. Lenka Danadová, l.danadova@gymik.cz

Informace k Dějepisné olympiádě nalezhete zde: http://talentovani.cz/dejepisna-olympiada

Soutěžící

Celkem: 34
Jméno Hodnocení
1. Souchop Jiří
body: 92.00
úspěšný: Ano
2. Ulrichová Daniela
body: 87.00
úspěšný: Ano
3. Svoboda Mikuláš
body: 79.50
úspěšný: Ano
4. Štefka Marek
body: 79.00
úspěšný: Ano
5. Vejrostová Terezie
body: 78.00
úspěšný: Ano
6. Pejchlová Klára
body: 77.50
úspěšný: Ano
7. Homolová Klára
body: 76.50
úspěšný: Ano
8. Šíbl Ondřej
body: 76.50
úspěšný: Ano
9. Hanák Patrik
body: 76.00
úspěšný: Ano
10. Špaček Štěpán
body: 73.50
úspěšný: Ano
11. Lesovský Tadeáš
body: 71.50
úspěšný: Ano
12. Vymazalová Jana
body: 70.00
úspěšný: Ano
13. Chorvát Šimon
body: 68.50
úspěšný: Ano
14. Pernický Marek
body: 68.00
úspěšný: Ano
15. Střelská Lenka
body: 67.00
úspěšný: Ano
16. Horáková Rosalie
body: 66.50
úspěšný: Ne
16. Havlíková Alena
body: 66.50
úspěšný: Ne
17. Buš Robert
body: 62.50
úspěšný: Ne
18. Geisselreiter Robin
body: 61.50
úspěšný: Ne
19. Maršálek Vladislav
body: 60.00
úspěšný: Ne
20. Humpolíková Mia
body: 59.50
úspěšný: Ne
21. Čevelík Vít
body: 56.50
úspěšný: Ne
22. Liďák Ondřej
body: 53.50
úspěšný: Ne
23. Hřebačková Nikol
body: 51.00
úspěšný: Ne
24. Povolná Sabina
body: 48.00
úspěšný: Ne
25. Svoboda Petr
body: 48.50
úspěšný: Ne
26. Pitrová Eliška
body: 48.00
úspěšný: Ne
27. Novotný Jan
body: 47.00
úspěšný: Ne
28. Blažková Jana
body: 45.00
úspěšný: Ne
29. Machů Vít
body: 43.00
úspěšný: Ne
29. Svoboda David
body: 43.00
úspěšný: Ne
30. Fiala Miroslav
body: 42.00
úspěšný: Ne
31. Václavík Dominik
body: 40.00
úspěšný: Ne
32. Svobodová Alena
body: 36.00
úspěšný: Ne